VIII Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M1 - Mężczyźni M1 (mężczyźni, wiek: 16-19)
NORBERT CIERPKA Tak PL NIEZALEŻNI.PL-AKB OSTRÓW WLKP. 269
ARKADIUSZ GORZELAŃCZYK Tak PL 263
MATEUSZ PILARSKI Tak PL 259
SERGIUSZ SÓJKA Tak PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 292
MIŁOSZ ZIEMIAŃSKI Tak PL 287
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 5 (Opłaconych: 5)
M2 - Mężczyźni M2 (mężczyźni, wiek: 20-29)
ŁUKASZ DOMAGAŁA PL
MATEUSZ GRAJEK Tak PL NIEZALEŻNI.PL-AKB OSTRÓW WLKP. 284
MACIEJ HOŁDOWSKI Tak PL 283
NIKODEM KALIŃSKI Tak PL 277
MARCIN KARKOSZKA Tak PL 319
PIOTR KAŹMIERCZAK Tak PL 282
DAMIAN KLUCZYK Tak PL 268
GRZEGORZ KOIS Tak PL 322
BARTOSZ KUBICA Tak PL 273
MARCIN KUCZMIŃSKI Tak PL 341
TOMASZ KUZIEMSKI Tak PL 325
MATEUSZ MĄDRY Tak PL 279
BARTOSZ MENCEL Tak PL 290
BŁAŻEJ NOWAK Tak PL 264
DARIUSZ PRZERWA Tak PL 258
BŁAŻEJ SOKÓŁ Tak PL 299
PRZEMYSŁAW STĘPIEŃ Tak PL NIGHT RUNNERS 327
DAWID SZYCH Tak PL NIEZALEŻNI.PL-AKB OSTRÓW WLKP. 280
KAMIL WAJS Tak PL 298
JAKUB WALCZAK Tak PL 254
ŁUKASZ WECKWERTH PL
ROBERT WERNER PL
KRZYSZTOF WIKA Tak PL 335
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 23 (Opłaconych: 20)
M3 - Mężczyźni M3 (mężczyźni, wiek: 30-39)
SŁAWOMIR BARTKOWIAK Tak PL 318
MICHAŁ BILIŃSKI Tak PL 324
YURIY BLAHODIR Tak PL BUDILUX 274
TOMASZ DERESIŃSKI PL
WITOLD FIGASZEWSKI Tak PL NIEZALEŻNI.PL-AKB OSTRÓW WLKP. 332
MACIEJ FILIPOWICZ Tak PL KB MARATON TUREK
PAWEŁ GERTIG Tak PL ODOLANOWSKA DRUŻYNA BIEGOWA 343
SEBASTIAN HERMANN Tak PL 289
BŁAŻEJ KANIEWSKI Tak PL NIGHT RUNNERS 288
JANUSZ KORCZAK Tak PL 300
MARIUSZ ŁĘCKI Tak PL 260
MIKOŁAJ PAKUŁA Tak PL KB MARATON TUREK
BARTOSZ PIETRZYŃSKI Tak PL SUPERMARATON KALISZ 338
RYSZARD SENDRA Tak PL
ADAM WIERZCHOWSKI Tak PL SUPERMARATON KALISZ / COSSW KALISZ 267
EMIL WIŚNIEWSKI Tak PL NIGHT RUNNERS 293
DOMINIK WYLĘGA Tak PL 323
JAROSŁAW ZAWIERTA Tak PL AKTYWNY OSTRZESZÓW 303
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 18 (Opłaconych: 17)
M4 - Mężczyźni M4 (mężczyźni, wiek: 40-49)
GRZEGORZ BARANEK Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 305
LESZEK FLEISCHER Tak PL 331
DAMIAN FRANKOWSKI Tak PL WKB PIAST WROCŁAW 252
SŁAWEK JANKOWSKI Tak PL 265
DARIUSZ JAROSIK Tak PL 316
MAREK KAŁKA Tak PL 313
JAN KARBOWSKI PL
KRZYSZTOF KRAWCZYK PL KB MARATON TUREK
JAN KRZYŚKO PL
ADAM KURZEJA Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 320
PIOTR MAŁEK Tak PL KB MARATON TUREK 262
PIOTR MARCINKOWSKI Tak PL OSW TRI TEAM 328
SŁAWOMIR MĄDRZAK Tak PL 333
SŁAWOMIR NOWAK Tak PL 311
DANIEL OLSZYNA PL
DARIUSZ POŁOMSKI Tak PL 310
PIOTR RUDOWICZ Tak PL 278
ARTUR RYCHLIK Tak PL 296
JACEK SAWICKI Tak PL 255
PAWEŁ SIKORA Tak PL 276
RAFAL SOJKA Tak PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 291
RAFAŁ STACHOWIAK Tak PL 306
PAWEŁ SZAŁATA Tak PL 312
SŁAWOMIR WAWRZYNIAK Tak PL 330
ANDRZEJ WIKA Tak PL 336
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 25 (Opłaconych: 21)
M5 - Mężczyźni M5 (mężczyźni, wiek: 50-59)
DARIUSZ BARTKOWIAK Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 256
ANDRZEJ FRANKOWSKI PL OSW TRI TEAM
MAREK GRZEŚCZYK Tak PL KS.MARATON OSTROW WLKP, 326
ANDRZEJ HELICKI Tak PL 307
ANDRZEJ KURZAJEWSKI PL
ALOJZY LORENC Tak PL 340
EDMUND PINKOWSKI PL KS MARATON OSTRÓW WLKP.
CZESŁAW SIENKIEWICZ Tak PL 275
WIESLAW URBANIAK Tak PL KS KROTOSZ KROTOSZYN
MARIA WALCZAK Tak PL KS.MARATON OSTROW WLKP, 285
EUGENIUSZ WALCZAK Tak PL 253
CZESŁAW WERNER PL FLORIAN CHOJNICE
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 12 (Opłaconych: 8)
M6 - Mężczyźni M6 (mężczyźni, wiek: 60-89)
JERZY CIAPIERZYŃSKI Tak PL 297
ZENON CZYSTY Tak PL KS MARATON OSTRÓW WLKP. 314
GOZDOWSKI EDWARD Tak PL 317
GRZEGORZ GRZEMPA PL
WITOLD OLEJNICZAK Tak PL 261
JAN URBANIAK Tak PL 304
LEON WAWRZYNIAK Tak PL 329
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 7 (Opłaconych: 6)
K1 - Kobiety K1 (kobiety, wiek: 16-19)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety K2 (kobiety, wiek: 20-29)
JULIA DIATLONA Tak PL 271
ARLETA LORENC Tak PL NIGHT RUNNERS 342
EWELINA MICHNOWICZ Tak PL 337
NATALIA MROWCA Tak PL 281
KAROLINA SOBCZAK Tak PL
KORNELIA SÓJKA Tak PL KS KROTOSZ KROTOSZYN 294
KATARZYNA WERNER Tak PL KKB FINISZ KALISZ 315
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 7)
K3 - Kobiety K3 (kobiety, wiek: 30-39)
MAGDALENA BORKOWSKA Tak PL 339
ANNA GÓRSKA Tak PL 286
EMILIA KASPRZAK Tak PL 321
SWIETLANA OLIJNYK Tak PL 272
DOMINIKA SÓJKA Tak PL 295
MIROSŁAWA URBANIAK PL
IZABELA WIERZCHOWSKA Tak PL SUPERMARATON KALISZ / COSSW KALISZ 266
ANGELIKA ZAWIERTA Tak PL 301
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 8 (Opłaconych: 7)
K4 - Kobiety K4 (kobiety, wiek: 40-49)
ELŻBIETA FRANKOWSKA Tak PL WKB PIAST WROCŁAW 251
AGNIESZKA POŁOMSKA Tak PL AKTYWNY OSTRZESZÓW 309
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)
K5 - Kobiety K5 (kobiety, wiek: 50-59)
DONATA NENTWICH Tak PL 257
MARIA WALCZAK Tak PL 499
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 2 (Opłaconych: 2)
K6 - Kobiety K6 (kobiety, wiek: 60-69)
Ilość zgłoszeń w kategorii K6: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 109 (Opłaconych: 95)