Wilczyce - Dolina Opatówki - wyścig kolarski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
ANNA KAPUSTA Tak PL TSA SANDOMIERZ
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
JUSTYNA KOGUT Tak PL PENTEL
ANNA SUŁOWSKA Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MONIKA SZOTOWICZ Tak PL STC STARGARD
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
JUSTYNA KORZENIEWSKA Tak PL KW PSP GORZÓW WLKP.
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 1 (Opłaconych: 1)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA PL ROAD MARATON TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MARCIN KASIŃSKI Tak PL
JAKUB OBITKO Tak PL WYSPORTOWANI RACING TEAM
MATEUSZ TRELA Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 3 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA Tak PL ROGELLI TEAM
MICHAŁ BŁAŻUK Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MICHAŁ JANUSZ PL KP PSP MIELEC
SYLWESTER KACZOR Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ
MARIUSZ KONDRAT Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ
PIOTR KUKLA PL JAS-KÓŁKA
MARCIN NIEMIEC Tak PL KP PSP KAMIENNA GÓRA
DAWID PASTUSZKA PL FENIX TYCHY
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL ROGELLI TEAM
BARTOSZ SZATKOWSKI Tak PL KM PSP TORUŃ
PAWEŁ SZCZĘSNY Tak PL
MARCIN TESZNAL Tak PL KP PSP TRZEBNICA
KRYSTIAN TOCZEK Tak PL
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 14 (Opłaconych: 11)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ
JAROSŁAW DERĘGOWSKI Tak PL KM PSP BYDGOSZCZ
PAWEŁ DYJAK Tak PL
TOMASZ GAJAK PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
GRZEGORZ GARBACIK Tak PL KP PSP JASŁO
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM
MACIEJ IWKO Tak PL KW PSP GORZÓW WLKP.
FILIP KASIŃSKI Tak PL
MARCIN KASPRZYK PL
KAROL KRAWIEC PL KM PSP KRAKÓW
KRZYSZTOF KUBIŚ PL
MARIUSZ KUBIŚ PL OPOCZNO
PIOTR KUCZKOWSKI Tak PL KP PSP TRZEBNICA
LESZEK KUSIOWSKI Tak PL KM PSP TORUŃ
JAROSŁAW KUŚKA Tak PL MIKESZ TEAM
ŁUKASZ ŁYJAK Tak PL KK CYKLON WARSZAWA
ŁUKASZ NEUBAUER Tak PL KP PSP TCZEW
PAWEŁ PRZYCHODNY Tak PL KM PSP ZIELONA GÓRA
KAROL PTASIK Tak PL KM PSP CZĘSTOCHOWA
BARTŁOMIEJ ROSIEK PL KM PSP KRAKÓW
MARCIN ROZPONDEK Tak PL JRG-1 KM PSP CZĘSTOCHOWA
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL
BARTOSZ SKAŁA PL KM PSP ZIELONA GÓRA
MICHAŁ SKIBA PL
JAKUB SOBIEŃ Tak PL KP PSP PRZEWORSK
SEBASTIAN SURMACZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM
PIOTR SZCZEPANIAK Tak PL KP PSP KAMIENNA GÓRA
MARCIN SZLACHTA PL KP PSP PROSZOWICE
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM
PAWEŁ TETER Tak PL
ANDRZEJ TOMCZYŃSKI Tak PL
MATEUSZ TWORZYDŁO PL KP PSP BOCHNIA
WOJCIECH WARZYŃSKI PL
KAROL WOJTCZAK Tak PL FSD SPORT
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 34 (Opłaconych: 23)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MACIEJ CHMIELEWSKI Tak PL STC STARGARD /KP PSP STARGARD
PIOTR CHMIELEWSKI Tak PL KW PSP SZCZECIN/KP PSP STARGARD/STC STARGARD
JACEK CHODOŃ PL BARAN CYCLING TEAM
BŁAŻEJ CHOJNACKI Tak PL PREMA CYCLING TEAM
JAROSŁAW CHYRZYŃSKI Tak PL KM PSP WROCŁAW
ROBERT DĘBICKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ
PIOTR GÓRNIAK Tak PL K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM
SŁAWOMIR GRZESIAK Tak PL GATTA BIKE-RS
WALDEMAR JERECZEK PL
GRZEGORZ KALENKO PL BIKE TEAM ROLETKI.HOME.PL
JANUSZ KĘDZIERSKI PL KM PSP LUBLIN
KRZYSZTOF KOMINEK Tak PL KP PSP ŻAGAŃ
ARTUR KUBA Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
ARTUR MAZUR Tak PL STC STARGARD /KP PSP STARGARD
ARTUR MAZUR PL STC STARGARD
TOMEK NIEPOKÓJ Tak PL
ROBERT SUSZCZYŃSKI PL KW PSP GORZÓW WLKP.
ADRIAN TRYCH Tak PL KM PSP SZCZECIN
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 20 (Opłaconych: 12)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
WOJCIECH BARTOLEWSKI PL
DARIUSZ BORUCZKOWSKI PL
ZBIGNIEW FAL PL SARONI-JAGU TEAM
SZYMON KOGUT PL
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL ROGELLI TEAM
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS
MAREK MARZEC PL ROGELLI TEAM
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM
LESZEK TRACZYK Tak PL
MAREK WIERZCHOŃ PL
CZESŁAW WÓJTOWICZ Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM
ZBIGNIEW ZAJĄC PL BSK MIÓD KOZACKI
BOGDAN ZIEMBA Tak PL KP PSP JASŁO
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 16 (Opłaconych: 6)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JANUSZ CZAJKA PL
ADAM GERMAN PL
MARIAN JASKOWSKI Tak PL
ROMAN PĄCZKA PL MAYDAY TEAM LUBLIN
ADAM PINDUR Tak PL
MAREK PÓŁCHŁOPEK PL
MAREK ROSIŃSKI Tak PL
WACŁAW SUŁOWSKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 8 (Opłaconych: 4)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 101 (Opłaconych: 64)