Wisła - Pętla Beskidzka - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
ALEKSANDRA BOROŃ PL PENTEL
DARIA RADCZUK PL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 2 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 770
AGATA MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 628
IZABELA WŁOSEK Tak PL JAS-KÓŁKA 697
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
MAŁGORZATA KALINOWSKA Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 603
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 722
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 2)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 769
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 654
ŁUKASZ JANOWSKI Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 775
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 237
MIŁOSZ OŚKO Tak PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 687
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 5)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
MATEUSZ BŁAŻ Tak PL KTC KROSNO 760
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL 768
SEBASTIAN CHOJNOWSKI Tak PL 745
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 440
MACIEJ GÓRAJ Tak PL 691
ŁUKASZ HYRCHEL PL BIKEHEAD
ROBERT KAŁUŻA Tak PL 461
OLEKSII KMETS PL JAS-KÓŁKA
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 703
ADAM KUKULSKI Tak PL 462
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL 717
KAROL MULARCZYK Tak PL KTC KROSNO 759
KAMIL MUSIOLIK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 463
DOMINIK ORZEŁ Tak PL BIKE SYSTEM 464
PAWEŁ RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
WOJCIECH WOJTAS PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM
DAWID ZAPADKA Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 615
TOMASZ ZIERNICKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 480
RAFAŁ ŻYWOT Tak PL SKI TEAM POLSKA 536
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 19 (Opłaconych: 14)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 764
JAROSŁAW DUDA Tak PL 426
MAREK FIKUS PL BLACK HORSE TEAM
SZYMON GRZEGORZEK Tak GB 639
DAWID JAKUBIAK PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
PIOTR JASIŃSKI PL JAS-KÓŁKA 479
MAREK JURASZEK PL
KAMIL KALAMARZ PL
MICHAŁ KLUSKA Tak PL 620
DAMIAN KNAPCZYK PL \"MASARNIA JUSTYNY\" - GABINET MASAŻU
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 633
KONRAD KOPCZYŃSKI PL ŚLĄSK KOLARSKO
SZYMON KORNAK Tak PL 797
ADAM KRET Tak PL 686
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 793
IRENEUSZ MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 411
JOACHIM MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 412
SEBASTIAN NANEK Tak PL 672
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 719
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 701
WOJCIECH RENSZ PL HOTEL*** PODIUM WISŁA & DIAGNOSTIX
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 623
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP 438
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 466
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 24 (Opłaconych: 16)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 423
SZYMON BATKOWSKI PL BSK MIÓD KOZACKI
MIROSŁAW BORTEL Tak PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 767
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM 612
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 555
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 689
TOMASZ GLAJCAR Tak PL 467
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 417
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 238
MAREK KOZŁOWSKI Tak PL SST LUBCZA 609
ROBERT KUPIEC Tak PL BIKEHEAD 468
TOMASZ LESIECKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 469
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 432
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 699
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA 470
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL 629
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 696
GRZEGORZ OTFINOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 433
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
MAREK POKORSKI PL
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 471
MAREK PRUSINOWSKI Tak PL 656
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 404
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 424
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 611
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 413
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL 733
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 474
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 29 (Opłaconych: 26)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
PIOTR DRELA PL ABSOLUTE BIKES TEAM
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 779
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 602
PAWEŁ KURCZAK Tak PL SZERSZENIE TRZEBNICA 601
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 705
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 434
MAREK MARZEC PL ROGELLI TEAM 473
BOGUSŁAW PARYLAK Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 606
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 600
JACEK PIĄTEK PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 475
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 625
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 721
PIOTR SIEDLAK PL SAY MORE
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 400
LESZEK TRACZYK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 635
MAREK WŁODARCZYK Tak PL 472
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 720
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 437
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 18 (Opłaconych: 14)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 725
WACŁAW BYCZKOWSKI PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 444
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 607
TADEUSZ KASTELIK PL WALECZNI GÓRALE
JANUSZ LEWANDOWSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 477
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 724
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 782
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 9 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 111 (Opłaconych: 85)