Wisła - Pętla Beskidzka - DWIE PĘTLE: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
JAKUB CWETLER PL 42DOSZCZESCIA.PL
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 447
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 411
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 424
JAN KOZDĘBA Tak PL 475
ŁUKASZ KRAJEWSKI Tak PL ACTIVEJET 489
KRZYSZTOF KUBIK Tak PL OTR INTERKOL 403
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 421
ADRIAN KUSZ Tak PL SII CYCLING TEAM 407
JACEK KWIECIEŃ PL
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ PL RAWEX ENERGY SAVING
JOACHIM MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 461
DAWID PIKORSKI Tak PL TRIDIVISION TRIATHLON TEAM 444
SŁAWOMIR RAKUS Tak PL 471
PAWEŁ RATALEWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 433
PAWEŁ TUREK Tak PL ABSOLUTE BIKE TEAM 432
WOJCIECH WOJTAS Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 445
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 17 (Opłaconych: 14)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
JAN BOCHNIAK Tak PL
DAWID BUDZIŃSKI Tak PL PĘTLA KOPERNIKA 465
ROMAN BUŁKA Tak PL 435
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 438
SEBASTIAN CHOWANIEC Tak PL ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM 463
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
REMIGIUSZ CIUPEK Tak PL TAURUS30 CYCLING TEAM 484
PRZEMYSŁAW CZUGA PL KOLMARKA
MATEUSZ DAŁEK Tak PL FUJITSU ŁÓDŹ TEAM 439
TOMASZ FAMUŁA Tak PL TRIDIVISION TRIATHLON TEAM 441
MICHAŁ FONAŁ PL XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
MACIEJ GŁOWACKI Tak PL DRUŻYNAMOJACUKRZYCA.PL 495
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 497
MACIEJ HOP Tak PL ABSOLUTE BIKE TEAM 498
ADRIAN JUREK Tak PL 402
MARIUSZ KASTELIK PL WALECZNI GÓRALE
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM
MIROSŁAW KOŁODZIEJSKI Tak PL 464
PRZEMYSŁAW KOZA PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM II 422
DAWID KRZEPINA Tak PL ROGELLI TEAM II 446
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
DAMIAN MARKIEWICZ Tak PL MARKIEWICZ TEAM 474
TOMASZ MATANIAK PL BBRIDERZ
PATRYK MAZUREK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 408
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 452
MAREK OLSZEWSKI Tak PL TRIDIVISION TRIATHLON TEAM 443
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 453
JAROSŁAW POKORA PL JAS-KÓŁKA
JACEK RUSZKIEWICZ Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 423
GRZEGORZ STRZAŁA Tak PL 3DVSN 442
DAMIAN STUSEK Tak PL 412
PAWEŁ SZATKOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 472
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL ROGELLI TEAM II 496
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 456
MICHAŁ TURKIEWICZ Tak PL 434
ADRIAN WOŹNICA PL GRUPA NOMAX
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 450
ARKADIUSZ WRÓBLEWSKI PL
PAWEŁ WYGRABEK Tak PL PAWEŁ 493
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 41 (Opłaconych: 29)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 426
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL 427
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL JAS-KÓŁKA 428
DARIUSZ DUDA Tak PL 425
JAROSŁAW FILUS PL
GRZEGORZ GÓRNIAK Tak PL 466
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA
MARCIN HUBCZAK Tak PL WÓZKI WIDŁOWE ARTECH 437
WOJCIECH JAWOREK Tak PL JAS-KÓŁKA
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 500
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 473
ARTUR KUBA PL MAYDAY TEAM LUBLIN
TOMASZ KUBALA Tak PL PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM 483
PRZEMYSŁAW ŁUKASIK Tak PL 164
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 455
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
PIOTR MAŁECKI PL PKK BARYCZANIE MILICZ
DAMIAN MANIOS PL DĄBROWSKA GRUPA ROWEROWA
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 499
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 479
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 459
JACEK STASIKOWSKI Tak PL 3DVSN 440
MIROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 480
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 476
JAROSLAW TOMASZEK Tak PL OLDBOJE RAJCZA 462
MARCIN TOMECKI PL
GRZEGORZ WITKOWSKI PL BIKEHEAD
JACEK ŻYDEK Tak PL 469
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 30 (Opłaconych: 23)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ZBIGNIEW CZACHURA PL TWOJA MERIDA IMIELIN
ZBIGNIEW DOMŻALSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
ZBIGNIEW FAL PL SARONI-JAGU TEAM
JACEK JANKOWSKI Tak PL 491
CZESŁAW KĘDROŃ PL
ANDRZEJ KOMINEK PL
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 458
WITOLD KWIECIEŃ PL
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 415
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 467
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 487
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM
MAREK SMOŁKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 448
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 490
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 494
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 488
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 406
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 17 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 105 (Opłaconych: 76)