Wisła - Pętla Beskidzka - jazda indywidualna na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
TAISA GAWROŃSKA Tak PL 39
ANGELIKA GRABIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 78
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL SARONI-JAGU TEAM 63
ANNA WILCZEK Tak PL FENIX TYCHY 17
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 4)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
RENATA GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 137
KRYSTYNA SABAJ Tak PL CYKLOOPOLE 51
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 107
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 109
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 75
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL FENIX TYCHY 53
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 3)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 485
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak PL 16
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 79
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 83
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 3 (Opłaconych: 3)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA PL ROGELLI TEAM
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL 147
PIOTR CEBULA Tak PL BIKERSHOP RACING TEAM 315
MAREK CZUDEK Tak PL AT-SPORT 168
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 411
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 424
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL 159
KRZYSZTOF JANAS PL
MAREK JURASZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 44
OLEKSII KMETS Tak PL JAS-KÓŁKA 472
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 421
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ PL RAWEX ENERGY SAVING
JOACHIM MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 461
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 67
KAMIL PUCHAŁKA Tak PL ROGELLI TEAM 343
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 15 (Opłaconych: 12)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
TOMASZ CIOŁEK PL
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 54
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 235
MATEUSZ DAŁEK Tak PL FUJITSU ŁÓDŹ TEAM 439
MICHAŁ FONAŁ Tak PL XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
GRZEGORZ FUS Tak PL 19
TOMASZ GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 138
MACIEJ GŁOWACKI Tak PL DRUŻYNAMOJACUKRZYCA.PL 495
TOMASZ GRABOWY PL AGREGATY EPS SYSTEM
PIOTR JASIŃSKI PL JAS-KÓŁKA 40
PIOTR JASIŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak PL 197
MARIUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 206
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM
JAKUB KOPYCKI Tak PL 129
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM II 422
PATRYK MAZUREK Tak PL 166
IRENEUSZ MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 84
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 408
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 453
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 151
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 4
RAFAŁ ŚWITKOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 145
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA BIKE-RS 456
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP 8
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 108
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 5
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 29 (Opłaconych: 23)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL 427
MIROSŁAW BORTEL PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 344
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 82
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 65
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL FAN-SPORT MTB RACING TEAM 317
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 38
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 64
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 240
ARTUR KUBA PL MAYDAY TEAM LUBLIN
TOMASZ LESIECKI Tak PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA 2
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL 311
MACIEJ MAGNUSZEWSKI Tak PL 43
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 499
SEBASTIAN MATUSZAK Tak PL JAS-KÓŁKA
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 68
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA
MAREK PRUSINOWSKI Tak PL 156
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 141
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 479
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 77
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 459
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 476
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 342
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 24 (Opłaconych: 21)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ZBIGNIEW DOMŻALSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 179
JACEK GRALIK PL 111
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM
LESZEK KRZYWICKI Tak PL ELMAR TEAM 100
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 59
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 415
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA
JACEK PIĄTEK PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 316
JERZY PIERZCHALSKI PL PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 487
JERZY ROSA PL BIKE ATELIER TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 52
PIOTR SIEDLAK PL SAY MORE
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 488
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 406
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 17 (Opłaconych: 10)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI Tak PL 313
JÓZEF BUŁKA PL ROAD MARATON TEAM
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 93
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 15
JANUSZ CZAJKA Tak PL 21
ZDZISŁAW DROBISZ Tak PL 228
TADEUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 204
JANUSZ LEWANDOWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 305
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 69
ANDRZEJ PRZENICZKA PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
RYSZARD RAWSKI PL RAWEX ENERGY SAVING
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 41
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 9)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 111 (Opłaconych: 89)