Wisła - Pętla Beskidzka - JEDNA PĘTLA: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
TAISA GAWROŃSKA Tak PL 39
ANGELIKA GRABIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 78
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 124
JOANNA KOCHUTEK Tak PL MTBB - BIELSKA DRUŻYNA MTB 167
NATALIA KOŁODZIEJ Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 255
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL SARONI-JAGU TEAM 63
MARLENA PAJONK Tak PL 186
NATALIA RYPEL Tak PL 154
IZABELA SIKORA Tak PL HIGH5 POLSKA 227
ANNA WILCZEK Tak PL FENIX TYCHY 17
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 10 (Opłaconych: 10)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
KATARZYNA CELEWICZ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 118
MONIKA DAWIDOWICZ Tak PL FREE WAY 196
MAŁGORZATA IDZIK PL
MAŁGORZATA MAJEWSKA Tak PL 169
SYLWIA OBRYCKA Tak PL ABSOLUTE BIKE TEAM 14
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 20
KRYSTYNA SABAJ Tak PL CYKLOOPOLE 51
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 107
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 8 (Opłaconych: 7)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
MAŁGORZATA ADAMCZYK Tak PL KOLMARKA 193
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 109
ANNA MADEJ PL ROAD MARATON TEAM
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 75
MAŁGORZATA SUCHA Tak PL FENIX TYCHY 53
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 5 (Opłaconych: 4)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
JAKUB BASZCZYŃSKI PL
MICHAŁ BRYŁA Tak PL 143
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 79
ADRIAN DUSZKA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 122
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 241
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
TOMASZ BARAN Tak PL DOTSPORT 210
SZYMON BORUTA Tak PL 115
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL 147
KRZYSZTOF BROL Tak PL 130
MACIEJ BYDLIŃSKI Tak PL POC DIVISION POLAND 116
MAREK CZUDEK Tak PL 168
ARTUR GOLDMANN Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA
MACIEJ GÓRAJ Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 212
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL 159
BARTOSZ GRUBKA PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
WOJCIECH IMIELA Tak PL CYKLOFAN OPOLE 18
KRZYSZTOF JANAS PL
MAREK JURASZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 44
KAMIL KOSEK PL
ŁUKASZ KOTUCHNA Tak PL SPORT PASSION
PIOTR KUBACKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 119
JACEK KWIECIEŃ Tak PL 207
MICHAŁ ŁAGOSZ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 126
DAMIAN MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL 3
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 67
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 7
DOMINIK PIKORSKI Tak PL TRIDIVISION TRIATHLON TEAM 152
BARTŁOMIEJ PISKORZ Tak PL 232
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL GATTA BIKE-RS 229
KRZYSZTOF STELMACH PL
MICHAŁ WITUCKI Tak PL 202
PAWEŁ ZACZYK Tak PL VELOPAKA RACING TEAM 231
MACIEJ ŻABSKI Tak PL SPORT PASSION 135
RAFAŁ ŻYWOT Tak PL 155
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 29 (Opłaconych: 25)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
MARCIN ADAMKIEWICZ Tak PL CHOMA SPORT TRENER 47
BARTOSZ BAL PL
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 211
TOMASZ BARTNIK Tak PL 89
MICHAŁ BARTOS Tak PL ERGOKANTOR.PL 221
DAWID BIELEWICZ PL ZGRUPKA TEAM
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 23
JAN BOCHNIAK Tak PL 244
TOMASZ CHABROS Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 26
PIOTR CIESIELSKI Tak PL 30
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 54
ŁUKASZ CISZEK PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 235
KRZYSZTOF DAWIDOWICZ Tak PL 195
PAWEŁ DZIUBEK Tak PL 176
MAREK FIKUS Tak PL TWOMARK TEAM 98
ŁUKASZ FIRLA Tak PL 114
MICHAŁ FONAŁ Tak PL XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC 225
MARCIN FORAJTER Tak PL LUXTORPEDA CZERWIONKA 209
GRZEGORZ FUS Tak PL 19
PRZEMYSŁAW GÓRAK PL PM RIDER TEAM
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 134
KONRAD GUZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 90
KAMIL HAJDA Tak PL SII CYCLING TEAM
TOMASZ HERDA Tak PL 188
ADAM JANECKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM
EMIL JOŃSKI Tak PL BARAN CYCLING TEAM 29
MARCIN JURUSZ Tak PL 180
RAFAŁ KACZMARCZYK Tak PL 197
KAMIL KALAMARZ Tak PL 217
PIOTR KALBARCZYK Tak PL PĘTLA KOPERNIKA 200
MARIUSZ KALKOWSKI Tak PL BIKERSHOP RACING TEAM 163
JULIAN KAPŁON Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 192
TOMASZ KARWATOWICZ Tak PL 185
MARIUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 206
ŁUKASZ KMIECIK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 24
DAMIAN KNAPCZYK Tak PL
MARCIN KOBIAŁKA Tak PL OŚKA WARSZAWA 87
ROBERT KONIECZNY Tak PL 50
KONRAD KOPCZYŃSKI Tak PL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI 106
JAKUB KOPYCKI Tak PL 129
MARCIN KOPYTKO Tak PL 102
SZYMON KORNAK Tak PL 203
JACEK KOSEWSKI Tak PL 13
MICHAL KOSMOWSKI Tak PL DOTSPORT
PRZEMYSŁAW KOZA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 22
MACIEJ KRZAK Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 198
MARIUSZ KRZYSZTOFIK Tak PL 245
MICHAŁ KURCZ Tak PL
MARIUSZ LESZCZYNSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 101
TOMASZ ŁACIAK Tak PL SCOTT ROAD RACE 95
MACIEJ MAŁYSIAK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 25
TOMASZ MATANIAK PL BBRIDERZ
PATRYK MAZUREK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 166
MARCIN MICHALEWICZ Tak PL TRIDIVISION TRIATHLON TEAM 113
JACEK MIĘTKIEWICZ PL OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW
ADAM MIJAKOWSKI Tak PL MIJAKOWSKI TEAM 131
IRENEUSZ MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 84
GRZEGORZ NIECHAJ Tak PL JAS-KÓŁKA 182
PATRYCJUSZ NIKIEL Tak PL 252
PIOTR NOWACKI Tak PL 85
KONRAD NOWAK PL
FILIP OWCZAREK Tak PL TWOMARK CHORZÓW 236
DANIEL PACKI Tak PL HUROM TEAM 215
PRZEMYSŁAW PAWLIK PL PASSIONBIKE OŚWIĘCIM
SEBASTIAN PIECHA Tak PL 48
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 151
RAFAŁ RAKOCZY Tak PL DO:ST:AR:TU 16
MATEUSZ ROMANEK Tak PL 112
MACIEJ ROMAŃSKI Tak PL 3DVSN 127
PRZEMYSŁAW RYBAK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 33
TOMASZ RYBKA Tak PL
MARIUSZ SCHNELLA Tak PL CYKLOOPOLE 49
DAREK SEREMET Tak PL 251
SEBASTIAN SIWIAK PL
ŁUKASZ SOKÓŁ Tak PL FENIX TYCHY 234
TOMASZ SORBIAN PL PM RIDER TEAM
MARCIN STEFANIAK Tak PL JAS-KÓŁKA 171
PIOTR STĘPNIK Tak PL GATTA BIKE-RS 110
SEBASTIAN SURMACZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 128
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 4
RAFAŁ ŚWITKOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 145
PIOTR TELENDA PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP 8
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 108
ADAM WAWOCZNY Tak PL BIKERSHOP RACING TEAM 165
ZBIGNIEW WIEWIÓRA Tak PL KP PSP ŻYWIEC 94
MICHAŁ WINIARCZYK Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 61
KRYSTIAN WIŚNIEWSKI PL
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 5
ARKADIUSZ WRÓBLEWSKI Tak PL 214
ANDRZEJ WYLEŻOŁ Tak PL 144
MICHAŁ ZAJDEL Tak PL INO JO 222
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL BIKEHEAD 142
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 94 (Opłaconych: 82)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
NIKODEM ANCZYKOWSKI PL
SZYMON BATKOWSKI Tak PL BIŁGORAJ 36
MAREK BĄK Tak PL TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 148
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM 237
MACIEJ BERNOLAK Tak PL OŚKA WARSZAWA 88
PIOTR BOLMIŃSKI Tak PL 9
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 82
BARTOSZ CHMIELEWSKI Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 187
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 105
PIOTR CYGAN Tak PL 3DVSN 161
DAREK ĆWIK Tak PL BESKIDY TRI SPORT TEAM 175
DANIEL DUŚKO PL BIKEHEAD
ANDRZEJ FIJAK Tak PL 194
DARIUSZ FLORCZAK Tak PL FENIX TYCHY 60
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 11
MACIEJ GIEŁZAK Tak PL 65
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 140
ADAM GÓRNIAK PL TAURON TEAM
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 38
JAROSŁAW HERMAN Tak PL TFF 66
RYSZARD HODURA Tak PL AGR VICTORIA 96
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 64
MARCIN JEKEL Tak PL 239
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL MMBIKE TEAM 240
MARCIN KNAPCZYK Tak PL 80
KRZYSZTOF KOBIAŁKA Tak PL OŚKA WARSZAWA 86
ARKADIUSZ KRASKA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 32
ROBERT KUPIEC Tak PL BIKEHEAD 189
TOMASZ LESIECKI Tak PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA
ANDRZEJ LIWIŃSKI Tak PL 37
PIOTR ŁUPIEŻOWIEC Tak PL MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW 177
MACIEJ MAGNUSZEWSKI Tak PL 43
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 190
PIOTR MAŁECKI Tak PL PKK BARYCZANIE MILICZ
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1
DAMIAN MIKOŁAJCZAK Tak PL 35
ROBERT MIZIA Tak PL 72
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 68
RAFAŁ NAMYŚLAK Tak PL MOVISTAR 205
MARIUSZ NIEDZIELSKI PL PKK BARYCZANIE MILICZ
ŁUKASZ NIR PL WARSZTAT FORMY
RADOSŁAW OPERACZ Tak PL CYKLOFAN OPOLE 91
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 226
ROBERT OŚLIZŁO Tak PL 223
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 183
PAWEŁ PRZĘCZEK Tak PL 141
PAWEŁ PYZIK PL SCOUT CZĘSTOCHOWA
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 77
JAROSŁAW STAWIARZ Tak PL 199
RAFAŁ STOLARCZYK PL FALCON CZĘSTOCHOWA
TOMASZ STRZELCZYK Tak PL VIVABICI 99
WITOLD SZAŁYGA Tak PL GOMAR BIKE TEAM 121
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 173
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL 12
MAREK ULUDOWSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 92
MACIEJ WIORA Tak PL 156
MIROSŁAW WÓJCIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM
DAWID ZAGRABSKI Tak PL 174
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 58 (Opłaconych: 51)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
MARCIN BZYMEK Tak PL 125
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 56
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 201
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 179
WITOLD GLONEK Tak PL 45
JACEK GRALIK Tak PL 111
MARIUSZ HOPEK Tak PL 120
LESZEK JANAS Tak PL 243
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM
MAREK KAMIŃSKI PL TWOMARK TEAM
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL 34
MACIEJ KOWALCZYK Tak PL
LESZEK KRZYWICKI Tak PL ELMAR TEAM 100
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 146
WITOLD KWIECIEŃ Tak PL 208
PIOTR KWIECIEŃ PL
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 59
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS
CEZARY MICHALSKI Tak PL 242
BOGUSŁAW PARYLAK Tak PL 172
ANDRZEJ PIĄTEK PL SZALONE ŚLIMAKI REAKTYWACJA
JACEK PIĄTEK Tak PL TANIEODZYWKI CYCLING TEAM 139
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM 136
TOMASZ RADZKI Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 238
JERZY ROSA PL BIKE ATELIER TEAM
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 52
PIOTR SIEDLAK PL
JACEK SZARY Tak PL UKKS IMIELIN TEAM 55
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 29 (Opłaconych: 22)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 170
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 93
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 15
JANUSZ CZAJKA Tak PL 21
ZDZISŁAW DROBISZ Tak PL 228
EDWARD JURZYCA Tak PL PRO-KAN SUSZEC 74
TADEUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 204
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 69
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 41
RYSZARD ŚMIGLEWICZ PL
JERZY ŚWIDA PL
ANDRZEJ WAPIŃSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 9)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 250 (Opłaconych: 214)