Wisła - Pętla Beskidzka - wyścig: Lista zgłoszeń

90 km: Jedna Pętla

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
JUSTYNA GRUSZECKA PL
SYLWIA ŁĄKAS Tak PL ROAD MARATON TEAM 631
KAMILA SOJKA Tak PL GOMOLA TRANS AIRCO 626
ANNA WILCZEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 712
ANNA ZAJĄC Tak PL SGS POLAND TEAM BIKE SECTION
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 4)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
ALEKSANDRA BOROŃ PL PENTEL
ANGELIKA GRABIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 787
LUCYNA WAGNER Tak PL KOLMARKA 771
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 2)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
DOMINIKA HANKE Tak PL KOLMARKA 770
AGNIESZKA KERTH PL BIKE ATELIER TEAM
AGATA MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 628
KATARZYNA ORŁOWSKA Tak PL ROGELLI TEAM 693
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 653
IZABELA WŁOSEK Tak PL JAS-KÓŁKA 697
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 6 (Opłaconych: 5)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
JAKUB BASZCZYŃSKI Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 758
MARCIN BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 769
JAKUB CICHY Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 692
MARCIN HUDOBA Tak PL JAS-KÓŁKA 654
ŁUKASZ JANOWSKI Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 775
MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 237
JAN KARASEK Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 783
MIŁOSZ OŚKO Tak PL WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 687
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 8 (Opłaconych: 8)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
KRZYSZTOF BADURA Tak PL SII CYCLING TEAM 665
TOMASZ BARAN Tak PL 800
MATEUSZ BŁAŻ Tak PL KTC KROSNO 760
AMADEUSZ BRACHACZEK Tak PL 768
KRZYSZTOF BROL Tak PL 643
SEBASTIAN CHOJNOWSKI Tak PL 745
MAREK CZUDEK Tak PL 728
KRYSTIAN DOBIJA Tak PL 708
MACIEJ FURCZYK PL
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART NUTRAXX TEAM
MACIEJ GÓRAJ Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 691
DAMIAN GRABOWSKI Tak PL 731
KRYSTIAN GWIZDAŁA Tak PL PELUCZA
MARCIN HAJDUK PL SPORTS CAMP
KAMIL IMIELA Tak PL SGS POLAND TEAM BIKE SECTION
MATEUSZ KĄDZIELA Tak PL SII CYCLING TEAM 663
PAWEŁ KOKOT Tak PL 726
ŁUKASZ KOTUCHNA Tak PL SPORT PASSION CYCLING TEAM 750
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 703
MATEUSZ KWIATKOWSKI Tak PL EBICOM PM BIKE RACING TEAM 717
FILIP MANOT PL 670
KAMIL MIESZCZAK Tak PL 673
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 698
ŁUKASZ MONETA Tak PL 681
KAROL MULARCZYK Tak PL KTC KROSNO 759
ARTUR OLSZYNKA Tak PL 727
MICHAŁ PABIAN Tak PL OTR INTERKOL 677
KAROL PASTWA Tak PL 634
PAWEŁ RAJTAR Tak PL WAY2CHAMP 638
KAROL RUTKOWSKI PL BLVCK HOLE MTB TEAM ELBLĄG
SZYMON STAWOWY Tak PL 743
DAWID ZAPADKA Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 615
BARTŁOMIEJ ZDANOWSKI Tak PL GROMKIE WIATRY 715
TOMASZ ZIERNICKI Tak PL SZMYD COACHING TEAM 795
MACIEJ ŻABSKI Tak PL GROMKIE WIATRY 714
RAFAŁ ŻYWOT Tak PL SKI TEAM POLSKA 536
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 36 (Opłaconych: 31)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 711
MACIEJ BARANOWSKI Tak PL GROMKIE WIATRY 716
TOMASZ BARTNIK Tak PL 790
TOMASZ BŁĄDEK Tak PL PUŁAVELO 650
KAMIL BONIEWSKI Tak PL 766
JAKUB BROŻEK Tak PL VALMET CYCLING TEAM 658
PRZEMYSŁAW BUBIAK PL A BERGER PL
DOMINIK BUŁAJ PL WEBIT.PL
ROMAN BUŁKA Tak PL RYSIANKA TEAM 780
MACIEJ BYDLIŃSKI Tak PL TEAM MB POC DIVISION 613
TOMASZ CHABROS Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 644
JAROSŁAW CHOLEWA Tak PL 246
PIOTR CIESIELSKI Tak PL PUŁAVELO 641
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 764
ŁUKASZ CISZEK Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 756
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL KOLMARKA 773
RAFAŁ CZYRWIK Tak PL 752
PAWEŁ DĘBIŃSKI Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 642
JAROSŁAW DUDA Tak PL 426
MAREK FIKUS Tak PL BLACK HORSE TEAM 706
ŁUKASZ FIRLA Tak PL 241
SZYMON GRZEGORZEK Tak GB 639
GRZEGORZ GUZIK Tak PL DĄBROWSKA GRUPA ROWEROWA 736
KAMIL HAJDA Tak PL SII CYCLING TEAM 668
TOMASZ HERDA Tak PL BIKEHEAD
GRZEGORZ JAKSENDER Tak PL 707
DAWID JAKUBIAK Tak PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 774
RAFAŁ JANIK PL FEELTZ
EMIL JOŃSKI Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 645
MAREK JURASZEK Tak PL 754
MARCIN JURUSZ Tak PL 704
PIOTR KACZANOWSKI PL 622
KAMIL KALAMARZ Tak PL 784
MARIUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 786
PAWEŁ KIERAT Tak PL VALMET CYCLING TEAM 702
MICHAŁ KLUSKA Tak PL 620
DAMIAN KNAPCZYK PL
ROBERT KONIECZNY PL 637
KONRAD KOPCZYŃSKI Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 751
SZYMON KORNAK Tak PL 797
PRZEMYSŁAW KOZA PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM II
PIOTR KRAMARZYK Tak PL KWW TEAM 732
NORBERT KRAWCZYK PL MUSLI4U
ADAM KRET Tak PL 686
MAKSYMILIAN KRUCZEK PL
MACIEJ KRZAK Tak PL 778
PIOTR KUBACKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 678
ADAM KUŚKA Tak PL 776
SŁAWEK LAMPARSKI Tak PL 627
PAWEŁ LENCZEWSKI Tak PL 671
MARIUSZ LESZCZYNSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 688
ADAM MALINOWSKI Tak PL 730
ADAM MAŁEK Tak PL VELOART CYCLING CLUB 244
MACIEJ MAŁYSIAK Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 648
JAN MATUSZNY Tak PL 240
PATRYK MAZUREK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 793
ADAM MICHALSKI PL COMP TEAM
ADAM MIJAKOWSKI Tak PL MIJAKOWSKI TEAM 713
SEBASTIAN NANEK Tak PL 672
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 719
TOMASZ OSUCH PL OŚKA WARSZAWA
ŁUKASZ PELKA Tak PL SII CYCLING TEAM
PIOTR PIETROWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 636
GRZEGORZ PILARZ PL
JAROSŁAW POKORA Tak PL JAS-KÓŁKA 701
WOJCIECH RENSZ Tak PL HOTEL*** PODIUM WISŁA & DIAGNOSTIX 605
MATEUSZ ROMANEK Tak PL 684
PRZEMYSŁAW RYBAK PL CHEMIK NOXY PULAWY
JAKUB SIKORSKI Tak PL 741
RADOSŁAW SIOŁKOWSKI Tak PL VALMET CYCLING TEAM 661
SEBASTIAN SIWIAK Tak PL 245
TOMASZ SPYRA Tak PL GÓRNY ŚLĄSK SILESIA TEAM 749
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 623
DAMIAN ŚWISTEK Tak PL 798
PIOTR TELENDA Tak PL 651
ŁUKASZ TOMALA Tak PL BIKEHEAD 616
GRZEGORZ TRUSZEWSKI Tak PL 765
PAWEŁ WAGNER Tak PL KOLMARKA 772
ŁUKASZ WALIGÓRA Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO 718
PRZEMYSŁAW WILISOWSKI Tak PL 624
PAWEŁ WOLNY Tak PL WOLNY 243
MARCIN WRÓBEL Tak PL JAS-KÓŁKA 789
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM
PRZEMYSŁAW WRÓBLEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 669
ANDRZEJ WYLEŻOŁ Tak PL 799
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL BIKEHEAD 763
MIŁOSZ ZIELIŃSKI Tak PL 744
MATEUSZ ZOŃ Tak PL 640
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 90 (Opłaconych: 76)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
SZYMON BATKOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 753
ŁUKASZ BĄBSKI Tak PL 655
SZYMON BEKAS PL
PIOTR BIERNAWSKI PL ATTIQ TEAM/SALMING
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL OTR INTERKOL 676
PIOTR BOLMIŃSKI Tak PL 610
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 767
JAN CHUDÝ Tak CZ 680
MICHAŁ CZARNECKI Tak PL FEELTZ
KRZYSZTOF DĘBSKI PL 729
MICHAŁ FABISIAK Tak PL BURCAK TEAM 612
ŁUKASZ FRYDEL Tak PL SZMYD COACHING TEAM 555
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 689
ADAM GALMAN Tak PL 348
MACIEJ GIEŁZAK PL JAS-KÓŁKA
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 617
JAROSŁAW HERMAN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 791
JULIAN KAPŁON PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 604
RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 238
ROBERT KARASEK Tak PL RK ALUMUNIUM BIKE TEAM 781
SEBASTIAN KOŁDA PL
MARCIN KOPYTKO Tak PL SII CYCLING TEAM 667
MAREK KOZŁOWSKI Tak PL SST LUBCZA 609
ARKADIUSZ KRASKA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 647
PIOTR KUBICKI PL
MAREK KULIK Tak PL BARAN CYCLING TEAM 649
JACEK KWAPIEŃ Tak PL SILESIA GÓRNY ŚLĄSK TEAM 142
MACIEJ MAGNUSZEWSKI Tak PL 614
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 699
PIOTR MARSZAŁEK Tak PL INO SCI 734
WOJCIECH MIĘKINIA Tak PL SPOKOJNIE SPOKOJNIE 629
MARCIN MIOTK PL NEON TEAM 788
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 696
RAFAŁ NAMYŚLAK Tak PL MOVISTAR 675
TOMASZ PAJAK PL
TOMASZ PIÓRKOWSKI PL TROWELMASTER RACING TEAM
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 695
MAREK PRUSINOWSKI Tak PL 656
MARCIN RESZKA Tak PL BIKEHEAD 762
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 646
SŁAWOMIR SOCHA PL ŚLĄSK KOLARSKO
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL BIKEHEAD 761
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL AXIS PIEKARY ŚLĄSKIE 746
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 611
PIOTR TROJAN Tak PL SRIT 346
ROBERT TURAK PL
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL 733
DARIUSZ ZAREMBA Tak PL 660
MARCIN ZAREMBA Tak PL 659
MARIUSZ ZEMBROŃ Tak PL 662
JACEK ŻYDEK Tak PL 738
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 51 (Opłaconych: 39)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK OSTROW MAZOWIECKA 740
PIOTR DRELA PL ABSOLUTE BIKES TEAM
ZBIGNIEW FAL Tak PL SARONI-JAGU TEAM 779
STANISŁAW GEMBALCZYK PL
WITOLD GLONEK Tak PL 742
JACEK JANKOWSKI Tak PL AMATOR 632
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL ATAKSPORT RACING TEAM 602
JACEK KLOC PL
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL 674
MACIEJ KOWALCZYK PL
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL ROGELLI TEAM 683
MAREK KUBUSZOK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 792
PAWEŁ KURCZAK Tak PL SZERSZENIE TRZEBNICA 601
RYSZARD LEŚNIAK Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 705
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC Tak PL
PIOTR MAŁECKI PL PKK BARYCZANIE MILICZ
MARIUSZ MARTINI Tak PL 748
MAREK MARZEC Tak PL ROGELLI TEAM 682
JACEK PAPIOREK PL
BOGUSŁAW PARYLAK Tak PL 606
JANUSZ PIECHACZEK Tak PL MMBIKE TEAM
LESZEK PIJANOWSKI Tak PL 710
MARIAN PODLEŚNY PL 343
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL ROGELLI TEAM 625
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 721
PIOTR SIEDLAK PL SAY MORE
MAREK SMOŁKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 755
LESZEK TRACZYK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 635
MARIUSZ WALAS Tak PL 657
DARIUSZ WYLĘŻEK Tak PL 709
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 30 (Opłaconych: 22)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
JÓZEF BUŁKA Tak PL ROAD MARATON TEAM 725
WACŁAW BYCZKOWSKI PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM
JAN CEGLAREK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 444
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 607
ADAM GERMAN PL 747
WŁODZIMIERZ GRELKA Tak PL OTR INTERKOL 621
GRZEGORZ GRZEMPA Tak PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 619
TADEUSZ KASTELIK Tak PL WALECZNI GÓRALE 785
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 724
JÓZEF ROKOSZ Tak PL SARONI-JAGU TEAM 782
TADEUSZ SPILOK Tak PL 630
ANDRZEJ WÓJCIGA PL 690
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 9)

160 km: Dwie Pętle

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 0 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 0 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 0 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
JAKUB CHYLIŃSKI Tak PL 440
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 441
ŁUKASZ HYRCHEL PL BIKEHEAD
WOJCIECH IMIELA Tak PL SZMYD COACHING TEAM 446
PIOTR JEŻEWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 455
ROBERT KAŁUŻA PL
KRZYSZTOF KUBIK Tak PL OTR INTERKOL 414
BARTOSZ MITMAŃSKI Tak PL FENIX TYCHY 452
KAMIL MUSIOLIK Tak PL ŚLĄSK KOLARSKO
SZYMON OPYD Tak PL RGK RACING TEAM 402
PAWEŁ RATALEWSKI Tak PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 794
KACPER ROMANOWSKI PL
WOJCIECH WOJTAS Tak PL 415
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 13 (Opłaconych: 10)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
SEBASTIAN BORSIAK Tak PL OPEL ACTIVE TEAM 439
PAWEŁ BUCZKOWICZ Tak PL OŚKA WARSZAWA 443
REMIGIUSZ CIUPEK Tak PL ODKRYWCY TAURUS 436
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 403
MICHAŁ GOLUS Tak PL 735
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT BIELSKO-BIAŁA TEAM 406
MACIEJ HOP PL
RAFAŁ KOCOŃ Tak PL ROAD MARATON TEAM 723
JĘDRZEJ KONWERSKI Tak PL 420
GRZEGORZ KRUPA Tak PL BIKEHOLICY TINES 445
LEOPOLD LASKOWSKI Tak PL 401
IRENEUSZ MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 411
JOACHIM MIKLER Tak PL SARONI-JAGU TEAM 412
MARIUSZ MUSIAŁEK Tak PL MMBIKE TEAM 429
BARTOSZ SIKORA PL
PAWEŁ STASIAK Tak PL GILICKI BIKE 409
MARCIN STEFANIAK Tak PL JAS-KÓŁKA 451
PRZEMYSŁAW SZLAGOR Tak PL ROGELLI TEAM 419
MICHAŁ TURSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 416
PATRYCJUSZ URBANEK Tak PL BIKE U UP 438
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI Tak PL 408
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 21 (Opłaconych: 19)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
MAREK ADAMCZYK PL KOLMARKA
ŁUKASZ ANDRZEJEWSKI Tak PL FTI RACING TEAM 447
ROMAN BADURA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 459
DAMIAN BARTOSZEK Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 423
ZBIGNIEW BIERYT Tak PL JAS-KÓŁKA 422
KRZYSZTOF CIEŚLA Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 694
JAROSŁAW FILUS PL
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 417
DAMIAN KAUF Tak PL 796
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL 407
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 421
ROBERT KUPIEC PL BIKEHEAD
MARCIN MAĆKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 432
DAMIAN MANIOS Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR 428
DAMIAN MARKIEWICZ PL MARKIEWICZ TEAM
GRZEGORZ OTFINOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 433
MAREK POKORSKI Tak PL 457
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 404
ROBERT SIWIRSKI Tak PL WARSAW MASTERS TEAM/ WTT 458
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL GATTA BIKE-RS 424
JAROSŁAW STOKŁOSA Tak PL 410
ROBERT TOBOLSZEWSKI Tak PL HARDIX LUBLIN 413
RAFAŁ WROŻYNA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 453
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL 739
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 24 (Opłaconych: 20)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
DARIUSZ DUDA Tak PL 450
JAROSŁAW KONDRAT Tak PL 418
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 435
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 434
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL SZMYD COACHING TEAM 600
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 400
PIOTR WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 720
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 437
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 8 (Opłaconych: 8)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 0 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 307 (Opłaconych: 253)