Wyścig Kolarski - Po Ziemi Biłgorajskiej: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K - Kobiety 2003 i starsze (kobiety, wiek: 15-99)
RENATA GLAZER Tak PL - 249
AGNIESZKA GUMIENIK Tak PL BSK BIŁGORAJ 321
BOGUMIŁA JESIOŁOWSKA PL
MARTA KRASUSKA Tak PL ORION TEAM 329
IWONA ŁYSIK Tak PL 359
MONIKA MAZUREK Tak PL LKK LUBLIN 334
IWONA PIWOWAR Tak PL BARAN CYCLING TEAM 309
DOROTA SZUBART Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 358
ELŻBIETA ZAJĄC Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 375
Ilość zgłoszeń w kategorii K: 9 (Opłaconych: 8)
M1 - Mężczyźni 2003-2001 (mężczyźni, wiek: 15-17)
MICHAŁ BŁAHUTA Tak PL 316
TOMASZ BRANICKI Tak PL - 258
ŁUKASZ KOWALCZUK Tak PL VIPACK TEAM 310
JAKUB KULAS Tak PL DKK GRYF DEBICA 363
JAKUB OBITKO PL SPORTGANG WYSPORTOWANI RACING TEAM
JAKUB PRAJZNER Tak PL KTC KROSNO 291
BŁAŻEJ SUPERSON Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 353
MATEUSZ ŻYGADŁO Tak PL 87
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 8 (Opłaconych: 7)
M2 - Mężczyźni 2000-1989 (mężczyźni, wiek: 18-29)
SEBASTIAN CZYŻ Tak PL 389
KRYSTIAN DEC Tak PL TRI SOKOŁÓW 380
DARIUSZ DZIEWA Tak PL MTB BYSTRE 215
MATEUSZ FORTUNA Tak PL STS JORDAN WOLA MAŁA 356
KAROL FURTAK Tak PL 381
MATEUSZ HURKAŁA Tak PL BSK BIŁGORAJ 107
MATEUSZ KAŃCZUGOWSKI Tak UA CEL MUZYKA ATAK ŻYCIE 399
SZYMON KARGOL Tak PL 374
KONRAD KARPIK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 382
BARTŁOMIEJ KASPRZAK Tak PL 398
STANISŁAW KIESZKO PL WYDOLNOSC.PL
BŁAŻEJ KOPUT Tak PL WYDOLNOSC.PL 386
MARCIN KORGUL PL WUKS SP30 LUBLIN
JAKUB KOSIŃSKI Tak PL AXEL SPORT RACING TEAM 351
MATEUSZ KOWALCZYK Tak PL TRENUJ ROWER 299
ŁUKASZ KRASIŃSKI Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 372
SZYMON KULAS Tak PL DKK GRYF DEBICA 365
KAMIL KULPA Tak PL 236
MARCIN LIPIANIN Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 268
BARTŁOMIEJ MAŃKOWSKI Tak PL SPRINT GORZYCE 323
WOJCIECH MATRAS Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 271
RAFAŁ MAZUREK Tak PL STW CYCLING TEAM 385
MICHAL MROCZEK Tak PL 248
MACIEJ NAWROT Tak PL 357
MATEUSZ PACZOS Tak PL 290
PAWEŁ PUKAS Tak PL VIPACK TEAM 338
PATRYK PUŹNIAK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 302
PAWEŁ RYDZEWSKI Tak PL 325
KORNEL SKÓRKA Tak PL LSO TDW 204
PAWEŁ SOWA Tak PL 185
ŁUKASZ STRĘCIWILK Tak PL 216
CEZARY TKACZUK Tak PL 313
MACIEJ WILK Tak PL ERKADO RT KRAŚNIK 274
PAWEŁ WÓJCIK Tak PL 352
JAKUB WÓJCIK Tak PL 214
HUBERT ZDZIEBŁO Tak PL 364
PIOTR ZIELIŃSKI Tak PL 397
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 37 (Opłaconych: 35)
M3 - Mężczyźni 1979-1988 (mężczyźni, wiek: 30-39)
SEBASTIAN BRYGOŁA Tak PL 344
MICHAŁ BUJAK Tak PL LKK LUBLIN 279
MICHAŁ CHUDERSKI Tak PL 121
PIOTR CIESIELSKI Tak PL PUŁAVELO 308
TOMASZ DEMBOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 254
PAWEŁ DĘBIŃSKI Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 284
KRZYSZTOF FIEDOR Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 368
ROBERT FLIS Tak PL BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI 366
ARTHUR GĄGAŁA NO SPORTING TAVIRA
TOMASZ GLAZER Tak PL - 196
BARTOSZ JABŁOŃSKI Tak PL 288
MIROSŁAW JACHOREK Tak PL ROZTOCZE CYCLING TEAM 333
TOMASZ JAKUBIEC Tak PL 391
PAWEŁ JAŹWA Tak PL TEAM SATEL 361
EMIL JOŃSKI Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 317
GRZEGORZ KANIA Tak PL PRO-FAMILIA RACING TEAM 327
ŁUKASZ KMIECIK Tak PL PUŁAVELO
KAMIL KOWAL Tak PL TEAM SATEL 355
ARTUR KOZAK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 257
PIOTR KOZIARZ Tak PL 377
MICHAŁ KOZLOWSKI PL
PRZEMYSŁAW KRAWCZYK Tak PL BARAN CYCLING TEAM 342
GRZEGORZ KRZYWICKI PL
DAMIAN KULPA Tak PL 262
RAFAŁ KUNC Tak PL 280
ŁUKASZ KUŚMIERZ Tak PL BARAN CYCLING TEAM 345
PIOTR LASKOWSKI Tak PL 286
MICHAŁ ŁADNIAK Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 260
PRZEMYSŁAW ŁOBODA Tak PL 252
MARCIN ŁUKASZCZYK Tak PL KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA - BIŁGORAJ 158
TOMASZ MAJKUT Tak PL 296
KONRAD MASSALSKI Tak PL 370
MICHAŁ NIEWCZAS Tak PL BSK MIÓD KOZACKI / LEKARSKA GRUPA KOLARSKA 224
KRZYSZTOF PARMA Tak PL 212
MICHAŁ PAWĘZKA Tak PL VIPACK TEAM 312
MICHAŁ PODSTAWKA Tak PL PUŁAVELO 393
SYLWESTER PROŚCIŃSKI Tak PL 124
PAWEŁ ROMAŃCZUK Tak PL 311
PAWEŁ RUDY Tak PL KK ROZTOCZE 304
ANDRZEJ SIEMKOWICZ Tak PL BIŁGORAJ 201
MARCIN SIEŃKO Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 337
MARCIN STOPYRA Tak PL TEAM SATEL 367
MICHAŁ SZABAT Tak PL 315
ROBERT SZCZUC Tak PL TEAM SATEL 362
DAWID SZULC Tak PL 119
KAMIL TANIKOWSKI Tak PL 349
PAWEŁ TETER Tak PL 282
RADOSŁAW WASILEWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 298
DAMIAN ŻYLA PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 49 (Opłaconych: 45)
M4 - Mężczyźni 1969-1978 (mężczyźni, wiek: 40-49)
MARIUSZ BAJ Tak PL ROZTOCZE CYCLING TEAM 384
GRZEGORZ BARAN Tak PL BARAN CYCLING TEAM 341
SZYMON BATKOWSKI Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 239
MAREK BURY Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 297
SŁAWOMIR CZAPKA Tak PL VIPACK TEAM 213
ROBERT DĘBICKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 320
SEBASTIAN GRELA Tak PL 383
SLAWOMIR GROEN Tak PL 255
MAREK HOŁÓWKO Tak PL 376
JANUSZ JEŻ Tak PL EKAKI.PL 300
JANUSZ KĘDZIERSKI Tak PL BIKE ROOM TEAM 301
MAREK KOMORNIK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 154
ADAM KOWALCZYK Tak PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL 294
ARKADIUSZ KRASKA Tak PL ATOLBIKE.PL PUŁAWY 272
JANUSZ KRASUSKI Tak PL ORION TEAM 330
TOMASZ KRZAN Tak PL 295
MAREK KULIK Tak PL BARAN CYCLING TEAM 145
RAFAŁ MAGDZIAK Tak PL 281
WALDEMAR MAJKA Tak PL 379
MICHAŁ MAŁYSZA Tak PL LEKARSKA GRUPA KOLARSKA LUBLIN 143
PAWEŁ MICHNA Tak PL TEAM SATEL 354
ANDRZEJ MISZCZUK Tak PL INŻYNIERIA ROWEROWA 303
GRZEGORZ MORTKA Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 318
ANDRZEJ NAWROCKI PL
JAREK NIEDŹWIEDZKI Tak PL MODEL BIKE TEAM 278
TOMASZ OBSZYŃSKI Tak PL VIPACK TEAM 292
MAREK PINTAL Tak PL BSK MIÓD KOZACKI 314
TOMASZ PŁONOWSKI Tak PL 285
MAREK PROCAJŁO Tak PL MAYDAY TEAM I LUBLIN 340
PAWEŁ PYZIKOWSKI Tak PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 332
MARIUSZ RACZKIEWICZ Tak PL ROZTOCZE CYCLING TEAM 276
ROBERT SAWA Tak PL INŻYNIERIA ROWEROWA 273
GRZEGORZ SOWA Tak PL R.A.S. SUPERIOR SOWASPORT.PL 328
JACEK SZCZUPAK Tak PL
ANDRZEJ SZCZYGIELSKI Tak PL 371
ARKADIUSZ SZCZYGIEŁ Tak PL KOLARZE I KOFBOJE 378
KAROL TARASIUK Tak PL BRODEX PARTY PROFESSIONAL 350
ANDRZEJ TYMECKI Tak PL 369
GRZEGORZ URBANIAK Tak PL ZORZA TARNOBRZEG 322
ARTUR ZYGMUNT Tak PL VIPACK TEAM 261
BARTOSZ ŻYCZYŃSKI Tak PL 339
KRZYSZTOF ŻYGADŁO Tak PL 266
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 42 (Opłaconych: 41)
M5 - Mężczyźni 1959-1968 (mężczyźni, wiek: 50-59)
SŁAWOMIR CHABUDA Tak PL ERKADO RT KRAŚNIK 283
TADEUSZ KOZAK Tak PL BSK MIÓD KOZACKI
MIROSLAW LEWANDOWSKI Tak PL KK ROZTOCZE 150
ADAM ŁYSZCZARZ Tak PL 326
ANDRZEJ MALON Tak PL 153
MIROSŁAW PACZOS Tak PL 289
WIESŁAW SONDEJ PL
JAROSŁAW SOSNOWSKI Tak PL 331
JACEK STELMASZEK Tak PL 275
MAREK WRZECIONEK Tak PL 123
ZBIGNIEW ZAJĄC Tak PL BSK MIÓD KOZACKI
TADEUSZ ZAJĄC Tak PL 373
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 12 (Opłaconych: 11)
M6 - Mężczyźni 1958 i starsi (mężczyźni, wiek: 60-99)
JAN ARENT Tak PL LUBELSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW 177
JÓZEF CIURKO Tak PL 392
JERZY DĄBROWSKI Tak PL 388
MIROSŁAW FUTYMSKI Tak PL BSK BIŁGORAJ 387
KRZYSZTOF GAJEWSKI Tak PL 246
JANUSZ GULA Tak PL LUBELSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW 267
GRZEGORZ KŁOS Tak PL 256
JÓZEF NOWOSIELSKI Tak PL 324
ROMAN PĄCZKA Tak PL 247
KAROL PISKORSKI Tak PL ROZTOCZE CYCLING TEAM 336
MAREK PIWOWAR Tak PL BARAN CYCLING TEAM 263
STANISŁAW PŁONOWSKI Tak PL 306
KRZYSZTOF POLAK Tak PL POLICJA EMERYT 390
MIECZYSŁAW PORTKA Tak PL 394
CEZARY PYZIKOWSKI Tak PL 335
WACŁAW SUŁOWSKI Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 251
JAN SZCZYPEK Tak PL 253
RYSZARD ŚCIERKA Tak PL WILKOŁAZ - TEAM HUROM MASTERS 347
MIROSŁAW WŁODARCZYK Tak PL 319
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 19 (Opłaconych: 19)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 176 (Opłaconych: 166)