XX Mistrzostwa Polski MTB Lekarzy 2017 - I Puchar Subaru MTB: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M0 - Mężczyźni 11-14 (mężczyźni, wiek: 11-14)
PRZEMYSŁAW BOJARSKI PL 4
Ilość zgłoszeń w kategorii M0: 1 (Opłaconych: 0)
M1 - Mężczyźni 15-18 (mężczyźni, wiek: 15-18)
TOMEK ŚCIERSKI PL 113
PAWEŁ ŚCIERSKI PL 114
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 2 (Opłaconych: 0)
M2 - Mężczyźni 19-35 (mężczyźni, wiek: 19-35)
DOMINIK BARGIEŁ PL 121
MIŁOSZ BIK PL FALCON CZĘSTOCHOWA 146
REMIGIUSZ CHOMIUK PL TOMAZI BIKE TEAM 106
PATRYK CHOMIUK PL TOMAZI BIKE TEAM 105
SZYMON CHROMIK PL 110
SŁAWOMIR KOPKA PL 128
OSKAR KUBLIN PL KU AZS UMED ŁÓDŹ 141
DOMINIK LEWANDOWSKI PL
JÓZEF POCZTOWSKI PL MIKESZ TEAM
DAMIAN SKRABAKA PL AZS ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH
MARCIN SKUTIL PL 125
MACIEJ ŚCIERSKI PL TOMAZI BIKE TEAM 111
EMIL ŚLEDŹ PL 122
TOMASZ ŚWIĘTEK PL 144
MACIEJ TWARDOWSKI PL RUSAŁKA TEAM 138
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 15 (Opłaconych: 0)
M3 - Mężczyźni 36-45 (mężczyźni, wiek: 36-45)
WOJCIECH ANDRYSZCZAK PL 148
DOMINIK BABIK PL 119
SŁAWOMIR BEDNARCZYK PL 140
PAWEŁ CZERWONY PL 108
MARCIN CZERWONY PL 109
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ PL TAURUS30 CYCLING TEAM 147
TOMASZ JAKUBOWSKI PL 139
MARCIN JAŁOWICZOR PL
BARTOSZ JANUSZ PL 136
RAFAŁ JOŚKO PL
MARIUSZ KŁOSEK PL PARTNER BIKE TEAM
TOMASZ KULA PL MIKESZ TEAM 116
WOJCIECH NAGIETOWICZ PL 107
WOJCIECH SPILOK PL OPONY-SERAFINOWSKI 134
TOMASZ ŚPIEWAK PL 120
PIOTR WESOŁY PL
JACEK ŻEREBIEC PL FTP 142
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 17 (Opłaconych: 0)
M4 - Mężczyźni 46-55 (mężczyźni, wiek: 46-55)
MATEUSZ BOJARSKI PL 101
BARTŁOMIEJ BRYŁA PL
SŁAWOMIR GRACA PL 118
ALEKSANDER GROCHOWSKI PL 124
PAWEŁ HAŁAS PL 130
PAWEŁ IWANKIEWICZ PL SPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW 137
ANDRZEJ KOBIELSKI PL 143
JACEK KOSZEK PL 129
MAREK KUBUSZOK PL BIKE ATELIER TEAM
MARIUSZ KUDŁA PL
PIOTR LOSA PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
MARIUSZ MAZIJ PL CARDIOHOME TEAM 102
RAFAŁ MAZUR PL
TOMASZ MISZTALSKI PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 145
TOMASZ NIEDZIELA PL AB-MICRO TEAM 135
JACEK PORADA PL 131
GRZEGORZ SITEŃ PL
WOJCIECH ŚCIERSKI PL 112
BARTOSZ TOCHOWICZ PL ZINTEAM 127
MACIEJ TOCHOWICZ PL 126
DARIUSZ WYLĘŻEK PL 115
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 21 (Opłaconych: 0)
M5 - Mężczyźni 56-65 (mężczyźni, wiek: 56-65)
ADAM CIEŚLAR PL
LEON FERFECKI PL 9
JANUSZ LEWANDOWSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 100
ADAM MALURDY PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 13
MAREK NOWAK PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
HENRYK PROCNER PL 17
TADEUSZ SPILOK PL 18
WITOLD SZCZECIŃSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 8 (Opłaconych: 0)
M6 - Mężczyźni 66+ (mężczyźni, wiek: 66-75)
STANISŁAWA KOŁODZIEJ PL
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 1 (Opłaconych: 0)
K0 - Kobiety 11-14 (kobiety, wiek: 11-14)
Ilość zgłoszeń w kategorii K0: 0
K1 - Kobiety 15-18 (kobiety, wiek: 15-18)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety 19-35 (kobiety, wiek: 19-35)
ANNA BARANIECKA PL 11
KAROLINA MIKOŁAJEWSKA PL MIKESZ TEAM 8
ANNA SOREK PL
MARTA TWARDOWSKA PL RUSAŁKA TEAM 15
AGNIESZKA WINTROWICZ PL KU AZS UMED ŁÓDŹ
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 36-45 (kobiety, wiek: 36-45)
ANNA JURKIEWICZ-ŚPIEWAK PL 3
BERNADETTA PASICKA PL 7
EDYTA STOLARSKA-BEDNARCZYK PL 16
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 46-55 (kobiety, wiek: 46-55)
BEATA BANASIEWICZ PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 12
JOLANTA BOJARSKA PL 5
JOANNA IWANKIEWICZ PL SPORT PROFIT TEAM 14
BARBARA JEZIERSKA-KRUPA PL 2
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 4 (Opłaconych: 0)
K5 - Kobiety 56-65 (kobiety, wiek: 56-65)
Ilość zgłoszeń w kategorii K5: 0
K6 - Kobiety 66+ (kobiety, wiek: 66-75)
Ilość zgłoszeń w kategorii K6: 0


Ilość wszystkich zgłoszeń: 77 (Opłaconych: 0)