XXVII Bieg Legionów w Ustroniu: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-19 lat (kobiety, wiek: 16-19)
WIKTORIA FILEC Tak PL 77
KINGA GROBORZ Tak PL 47
JOANNA SIKORA Tak PL 31
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 20-34 lat (kobiety, wiek: 20-34)
AGNIESZKA GREŃ Tak PL UKS BRENNA-GÓRKI 134
MARTA GRUSZECKA Tak PL 237
MICHALINA JANOWSKA Tak PL 46
MAGDALENA JUREK Tak PL HARPAGAN SOSNOWIEC
KAROLINA KOCOŃ PL
PATRYCJA KUBICA Tak PL OLZA CIESZYN 241
HANNA KUCZERA Tak PL 198
DARIA MADZIA Tak PL 157
AGNIESZKA MOKRY Tak PL MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.I 151
KATARZYNA NIEMCZYK Tak PL MHRUN 121
AGNIESZKA PTAŚ Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 180
KINGA SZAFARCZYK Tak PL LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 130
PATRYCJA TOMASZEWSKA Tak PL 119
ANNA TOMICA PL AT-SPORT
ANNA WALCZYSKO Tak PL 140
WERONIKA WOJCIECHOWSKA PL
BARBARA WOJTYŁA Tak PL AZS AWF KATOWICE 98
KLAUDIA ZARADNA Tak PL 213
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 18 (Opłaconych: 15)
K3 - Kobiety 35-49 lat (kobiety, wiek: 35-49)
LEONARDA CZYŻ Tak PL OLZA CIESZYN 88
ALEKSANDRA DOLATOWSKA Tak PL 234
AGNIESZKA DOMAGAŁA Tak PL 83
IWONA DYRDA-ZARADNA Tak PL 215
ADRIANA FĄFROWICZ PL OLZA CIESZYN
HALINA GAŁUSZKA PL RMD MONTRAIL TEAM
BARBARA GOS Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 48
DANI GRANICA Tak PL VIRTUAL RUNNER CLUB 188
ANNA HERMAN Tak PL 208
AGNIESZKA JACKOWSKA-DURKACZ Tak PL 16
ANGELIKA JĘDRZEJCZYK Tak PL
URSZULA KAMIŃSKA Tak PL 5
AGNIESZKA KANIA Tak PL MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO 1 145
AGNIESZKA KARLIK - KAŁUSEK Tak PL
ANNA KOTALA Tak PL 179
JOANNA KUREK PL ASIAPROSTO.WORDPRESS.COM
ANNA LAPMAN Tak PL 218
MONIKA LIS Tak PL 26
EWA MALINOWSKA Tak PL 212
KATARZYNA PEPEL Tak PL LUXTORPEDA CZERWIONKA 108
EDYTA PLUCIŃSKA PL
DOROTA RYSZKOWSKA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
SYLWIA SIKORA Tak PL 30
MARTA SYRYJCZYK PL
AGNIESZKA SZATNIEWSKA Tak PL 146
MAGDALENA SZLAUER Tak PL OLZA CIESZYN 85
BEATA WROŃSKA Tak PL
MAGDALENA WROŃSKA PL
GRAŻYNA ZĘBIK Tak PL 247
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 29 (Opłaconych: 22)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-99)
ANNA FIGURA Tak PL 19
BEATA GODEK Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 185
ANIELA KIERAT Tak PL 82
BARBARA KUSEK Tak PL MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.I 144
BARBARA MAJCHRZAK Tak PL 2
KRYSTYNA MĄCZKA Tak PL 124
DOROTA PRZYBYLSKA Tak PL AKTYWNI SOSNOWIEC 20
TERESA STUKATOR Tak PL 40-LATEK TYCHY 90
EUGENIA SZAFARCZYK Tak PL LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 131
WANDA TRYBEK Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 156
DOROTA WYLECIAŁ PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 11 (Opłaconych: 10)
M1 - Mężczyźni 16-19 lat (mężczyźni, wiek: 16-19)
PAWEŁ HAJDUK Tak PL 220
KACPER JABŁONKA Tak PL INŻYNIERIA BIEGANIA 161
ALAN KAWULOK Tak PL 141
MARCIN KUBICA Tak PL 190
PAWEŁ KUCZERA Tak PL 196
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 5 (Opłaconych: 5)
M2 - Mężczyźni 20-29 lat (mężczyźni, wiek: 20-29)
TOMASZ CZYZ MATUSZEK Tak PL 191
MICHAŁ FIGURA Tak PL
RAFAŁ FORMICKI Tak PL ZAWIERCIE 22
DAWID GAŁUSZKA PL
PRZEMYSŁAW GIBIEC Tak PL OLZA CIESZYN 202
PRZEMYSŁAW GIBIEC Tak PL 143
RAFAŁ GORZELANY Tak PL PASIU XTREME TEAM 117
ŁUKASZ GREŃ PL
SZYMON GUBAŁA Tak PL 244
JAKUB GUBAŁA Tak PL 245
MACIEJ IMIELSKI Tak PL 204
BARTŁOMIEJ JABŁOŃSKI Tak PL 236
DOMINIK JARCO PL RMD MONTRAIL TEAM
MIŁOSZ JASIŃSKI Tak PL PASIU XTREME TEAM 118
PAWEŁ KOWALIK Tak PL 61
JAKUB KUČERKA Tak CZ MHRUN 120
DAMIAN KUROWSKI PL
MICHAŁ LEWANDOWSKI Tak PL 159
JAN PŁOSKONKA Tak PL 136
MARCIN SZAFARCZYK Tak PL LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 132
SEBASTIAN SZPYRKA Tak PL 133
RAFAŁ WRZESIŃSKI Tak PL KIA ETRANS-BIEGATON MIKOŁÓW 100
PAWEŁ ZAJĄC Tak PL 127
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 23 (Opłaconych: 19)
M3 - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
ARTUR BIELIŃSKI Tak PL 23
PIOTR BIELIŃSKI Tak PL SOKÓŁ KNURÓW 42
RAFAŁ BŁAHUT Tak PL OLZA CIESZYN 8
TOMASZ BURY Tak PL 242
GRZEGORZ CHUDYK PL LKS OCHABY 96
REMIGIUSZ CIUPEK Tak PL KREIDLER FAN-SPORT MTB RACING TEAM 24
PRZEMYSŁAW COHLA PL
TOMASZ DYBCZYŃSKI PL UKS BRENNA-GÓRKI
WALDEMAR FROLIK Tak PL SKKK - SKOCZOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN 58
MARIUSZ FROŃ Tak PL 96
JACEK GABRYŚ Tak PL
ARTUR GIERULA Tak PL BS.CIESZYN.PL 219
MARCIN GRABIŃSKI Tak PL MAFIA TEAM LUBLINIEC 51
DAWID HOLONA Tak PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
MATEUSZ JAKUBIAK Tak PL 230
KRZYSZTOF JELONEK Tak PL 223
DAMIAN KANIA Tak PL MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO 1 148
ADRIAN KAWULOK Tak PL 142
MICHAŁ KIECOŃ Tak PL 97
SZYMON KIECZKA PL
MICHAŁ KŁÓSKO Tak PL 95
MICHAŁ KOTRYS Tak PL
MARCIN KOWALIK Tak PL PRZYSTANEKUSTROŃ.PL 39
ROBERT KRUSZONA PL SKKK - SKOCZOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN
BARTŁOMIEJ KUKUCZ Tak PL LKS POGÓRZE 209
KRZYSZTOF LEBEK PL GBR KAJTAMETA
PIOTR ŁACIAK Tak PL 224
MICHAŁ MALINOWSKI Tak PL 211
MARIUSZ MIŚKIEWICZ PL ŻABIRUN
DOMINIK MOKRY Tak PL MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO 1 150
ROBERT MRÓZEK Tak PL HRMAX ŻORY 94
MICHAŁ NOCUŃ Tak PL 80
ADAM NOWOMIEJSKI Tak PL
ADRIAN PYTEL PL
MICHAŁ SAJDOK PL TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA
MIECZYSŁAW SIKORA Tak PL 184
MARCIN SIKORA Tak PL 246
PIOTR SKRZYPCZAK Tak PL 38
MATEUSZ SŁODKIEWICZ Tak PL KB JÓZEFINAK KATOWICE 227
GRZEGORZ STANIEK Tak PL 60
ADAM SZEWCZYK Tak PL 84
JAROSŁAW SZUSZKIEWICZ PL
ŁUKASZ SZYMURA Tak PL 183
KRZYSZTOF ŚWIĘCZYK Tak PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 225
DAWID THEN Tak PL ULTRA BESKID SPORT 111
GRZEGORZ WALCZAK Tak PL 155
DAVID WAWRECZKA Tak CZ TJ JAKL KARWINA 193
ADAM WOJTOWICZ Tak PL K.B. JÓZEFINKA KATOWICE 76
GRZEGORZ WOWRY Tak PL OLZA CIESZYN 126
JANMARIAN WRÓBLEWSKI PL KTC KROSNO
SEBASTIAN ZIELIŃSKI Tak PL 41
RAFAŁ ZOLICH Tak PL 40
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 52 (Opłaconych: 41)
M4 - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
PIOTR BEJNR PL MKS USTROŃ
PIOTR BIEDRAWA Tak PL 226
GRZEGORZ BRACHMAN PL
LESZEK BUJOK Tak PL OLZA CIESZYN 86
RAFAŁ BUSZ Tak PL SIEDEM ŻYCZEŃ TEAM 33
ADRIAN CICHOŃ Tak PL 239
RYSZARD CIEŚLAR Tak PL WIŚLAŃSKA AKADEMIA BIEGOWA 74
DAMIAN CZERMAK Tak PL 200
PRZEMEK CZUK Tak PL 18
JACEK CZYŻ Tak PL OLZA CIESZYN 87
ALEKSANDER DAMEC Tak PL 222
MARIUSZ DĘBSKI Tak PL 210
TOMASZ DURA Tak PL
RAFAŁ DURKACZ Tak PL 17
MARCIN FRANEK Tak PL OLZA CIESZYN 171
DOMINIK GAWLAS Tak PL 207
GRZEGORZ GIBA Tak PL 114
JAROSŁAW GŁOWINKOWSKI Tak PL 229
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ PL FAN-SPORT MTB RACING TEAM
TADEUSZ HŁADKI Tak PL FUCHS OIL TEAM 201
MACIEJ HOMBEK Tak PL 7
ZBIGNIEW JABŁONKA Tak PL 160
WOJCIECH JACH Tak PL 75
MIROSŁAW JACKIEWICZ Tak PL 231
ADAM JAGIEŁA PL
PIOTR JAKUBOWSKI Tak PL LOTOM BO LUBIA 112
TOMASZ KALETA Tak PL MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 240
TOMASZ KATAN Tak PL BIEG SPEŁNIONYCH MARZEŃ 9
STANISŁAW KAWECKI Tak PL OLZA CIESZYN 115
MARCIN KISTOWSKI Tak PL 152
KRZYSZTOF KOBAK Tak PL MYSŁOWICE 13
RAFAŁ KONTOWICZ Tak PL MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.I 163
ADRIAN KORNACKI Tak PL 194
IRENEUSZ KRAKOWIAK Tak PL 37
GRZEGORZ KRUPA Tak PL WSPÓLNIE DLA USTRONIA 153
RAFAŁ KUSY Tak PL OLZA CIESZYN 178
DARIUSZ ŁAPOT Tak PL 107
ARTUR MACURA Tak PL 62
BŁAŻEJ MENDREK Tak PL UKS BRENNA-GÓRKI 135
MAREK MIKETA Tak PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 27
ROBERT MOŚCIŃSKI Tak PL 34
JAROSŁAW MRÓZ Tak PL MROZY TEAM 72
PAWEŁ MRÓZ Tak PL MROZY TEAM 73
GRZEGORZ NOWAK PL
MARCIN NOWAK Tak PL BS.CIESZYN.PL 122
ROBERT OŁUBEK PL HRMAX ŻORY
DARIUSZ PIĘTKO Tak PL 99
JANUSZ PILCH Tak PL 216
KRZYSZTOF PIONTEK Tak PL CHEMIKA RYBNIK 14
ANDRZEJ PLICH Tak PL 147
PAWEŁ PLUCIŃSKI PL
JERZY PODGÓRSKI PL LACHO TEAM
GRZEGORZ POJDA Tak PL 221
TOMASZ PRAGŁOWSKI Tak PL
MICHAŁ PUDEŁKO Tak PL
ARKADIUSZ PUSTÓWKA Tak PL OLZA CIESZYN 78
DARIUSZ SERAFIN Tak PL KB FARTLEK 67
JACEK SEWERYN Tak PL 113
WIESŁAW SIKORA Tak PL SKORPION TEAM 1
ANDRZEJ SMUDA Tak PL AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE
MAREK STEC Tak PL 4
LESZEK SWOBODA Tak PL MAFIA TEAM LUBLINIEC 52
PIOTR TARGOSZ Tak PL OLZA CIESZYN 89
BARTOSZ TOCHOWICZ PL ZINTEAM
RAFAŁ TUREK Tak PL 149
PRZEMEK WALCZYSKO Tak PL 243
PIOTR WAŁCERZ Tak PL 128
MICHAŁ WANTULOK PL OLZA CIESZYN
MICHAŁ WANTULOK PL
TOMASZ WRÓBEL Tak PL MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW 104
TOMASZ WYSŁUCH Tak PL LKS POGÓRZE 102
MARIUSZ ZAGÓRSKI Tak PL AT-SPORT 6
MAKS ZAM Tak PL 233
ADAM ZOWIERUCHA Tak PL 177
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 74 (Opłaconych: 63)
M5 - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ARTUR BRACHACZEK Tak PL OLZA CIESZYN 205
JERZY CIEŚLAR Tak PL AMATOR 217
ADAM DANIŁ Tak PL CHEMIKA RYBNIK 43
ANDRZEJ DOMBEK Tak PL 162
ZENON DUDZIK Tak PL 25
ZBIGNIEW FAL Tak PL 238
ZBIGNIEW FIJAŁKOWSKI Tak PL 103
KRZYSZTOF FUJAREWICZ Tak PL THE KADENCJA 180 137
ZBIGNIEW GALAS Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 172
PAWEŁ HALAMA Tak PL
MAREK IMIELSKI Tak PL WKB META LUBLINIEC 203
ZBIGNIEW KIERAT Tak PL 81
LESZEK KOWAL Tak PL 139
TADEUSZ KUCZERA Tak PL 197
ANDRZEJ LEŚNIAK PL
JÓZEF LEWANDOWSKI Tak PL 154
WIEŃCZYSŁAW LIPMAN PL
ANDRZEJ LISTOWSKI Tak PL
JANUSZ ŁYCZKO Tak PL BIEGAMSOBIE 66
MAREK MACIEJEWSKI Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 192
VLADISLAV MARTYNEK Tak CZ SKI MOSTY 125
RAPHAEL MIELKE Tak PL OLZA CIESZYN 235
RYSZARD NIEDŹWIEDZKI Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 182
ROBERT ORAWSKI Tak PL 181
LESZEK PIJANOWSKI Tak PL 206
MAREK PODESZWA Tak PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 69
ANDRZEJ PRZYBYLSKI Tak PL AKTYWNI SOSNOWIEC 21
PIOTR ROGOWICZ Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 49
BOGUSŁAW SAŁAGAN Tak PL 92
PIOTR SIKORA Tak PL 32
MICHAŁ SKUZA Tak PL 138
ANDRZEJ SŁOMKA PL
MIECZYSŁAW STEFANIAK Tak PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
ZBIGNIEW STĘPLOWSKI PL
ANDRZEJ STROJNY Tak PL 93
ROBERT SUROWIECKI Tak PL 28
ALEKSANDER SZCZEPANIAK Tak PL
DARIUSZ SZMIGIEL Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 187
ZBIGNIEW TOMICZEK Tak PL OLZA CIESZYN 164
ANDRZEJ WRZESIŃSKI Tak PL KIA ETRANS-BIEGATON MIKOŁÓW 101
JAROMIR ZARADNY Tak PL 214
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 41 (Opłaconych: 37)
M6 - Mężczyźni 60-69 lat (mężczyźni, wiek: 60-69)
EDWARD ANTOLAK Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ
WALDEMAR BERESZKO Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 158
CHRISTIAN BLOTTKO Tak DE WORLD SKY RUNNERS 64
STANISŁAW BYWALEC Tak PL 59
STANISŁAW DYRLAGA Tak PL KS HALNY WĘGIERSKA GÓRKA 110
BOGDAN GAWEŁ Tak PL 70
TADEUSZ GAWEŁ Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 175
ZENON GLANOWSKI Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 173
MARIAN JAROSZ Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 186
ADAM JARZYNA Tak PL 71
KAROL KALUS PL HRMAX ŻORY
KAROL KAŁUS Tak PL 44
ANDRZEJ KANDZIORA PL
KRZYSZTOF KOCIMSKI Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 195
KAZIMIERZ KORDZIŃSKI Tak PL 50
MARIAN KRUCZYNSKI PL
KAZIMIERZ KUBICA Tak PL 199
STEFAN KUCZ Tak PL KB STRZELEC STRZEBIŃ 79
BRONISŁAW MĄCZKA Tak PL 123
JAN MICUDA Tak PL 12
BERNARD MIZERSKI Tak PL 36
MARIAN PIELOT Tak PL 40-LATEK TYCHY 129
ANDRZEJ PŁAZA Tak PL
ZBIGNIEW PTAK Tak PL B$ZK RELAK$ 109
JERZY PUSTELNIK Tak PL 10
ANDRZEJ SIWCZYK Tak PL 45
MAREK SŁOMKA Tak PL
EUGENIUSZ SZNAPKA Tak PL 3 KAWAŁY O... NA YOUTUBE 106
JÓZEF ZAWISZ PL AMATOR
JAN ZOREMBA Tak PL 35
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 30 (Opłaconych: 26)
M7 - Mężczyźni 70+ (mężczyźni, wiek: 70-99)
JAN BIAŁECKI Tak PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 68
TADEUSZ GĄSZCZAK Tak PL 3
HENRYK JANKOWSKI PL TKKF SATURN CZELADŹ
JERZY KOPTA PL CWAŁUJĄCE DZIADKI
JANUSZ KUCZMIERCZYK Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 11
EDWARD KUREK Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 176
WERNER LEGOMIŃSKI Tak PL 15
ADAM NOWAK Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 165
MAREK PAWLAK Tak PL KLUB BIEGOWY 40-LATEK TYCHY 91
BOGDAN ŚCIBISZ Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 189
EDWARD TYKA Tak PL AMATOR 105
TOMASZ ŻYWIOŁ Tak PL 65
Ilość zgłoszeń w kategorii M7: 12 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 298 (Opłaconych: 251)