Zduńska Wola - wyścig Gatta Prestige Race: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 0
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
JUSTYNA KOGUT PL PENTEL
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 1 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
ANNA MADEJ PL ROAD MARATON TEAM
IZABELA WŁOSEK PL JAS-KÓŁKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 2 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA PL ROAD MARATON TEAM 722
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
MARCIN HUDOBA PL JAS-KÓŁKA
DAWID SZLACHTA PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 2 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
KRZYSZTOF BADURA PL SII CYCLING TEAM
MATEUSZ KĄDZIELA PL SII CYCLING TEAM
MAREK KRAUT PL
PIOTR KUKLA PL JAS-KÓŁKA
WOJCIECH MATLAK PL POLART NUTRAXX TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 5 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
EDUARD ALICKUN LT SII CYCLING TEAM
MATEUSZ BARAŃSKI PL OTR INTERKOL
PIOTR DĘBICKI PL
KAMIL HAJDA PL SII CYCLING TEAM
MARIUSZ LESZCZYNSKI PL SII CYCLING TEAM
PIOTR MODZELEWSKI PL
ŁUKASZ PELKA PL SII CYCLING TEAM
SYLWESTER SZULC PL PTC ALPINA PABIANICE
BŁAŻEJ WOJCIECHOWSKI PL
PRZEMYSŁAW WRÓBLEWSKI PL SII CYCLING TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 10 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
ROBERT BIELAWSKI PL BIKE SERWIS SCOTT
MICHAŁ BIŃCZAK PL
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL OTR INTERKOL
MAREK CIENCIAŁA PL
ŁUKASZ FRYDEL PL SZMYD COACHING TEAM
SŁAWOMIR GRZESIAK PL GATTA BIKE-RS
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
MARCIN KOPYTKO PL SII CYCLING TEAM
TOMASZ MACIAŚ PL VERGE ESKA TEAM
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
DAMIAN MANIOS PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE - AUTHOR
MARIUSZ PIASECKI PL GATTA BIKE-RS
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA
JAKUB SIEMIŃSKI PL CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE
MARCIN TOKŁOWICZ PL KTK IMAGE CYCLING TEAM
WOJCIECH WARZYŃSKI PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE
PRZEMEK ZAWADA PL QUEST ROAD
RAFAŁ ZIEMNICKI PL CYKLO CZĘSTOCHOWA - DOBRE SKLEPY ROWEROWE
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 20 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
PIOTR DRELA PL ABSOLUTE BIKES TEAM
ZBIGNIEW FAL PL SARONI-JAGU TEAM
ZBIGNIEW GROSZ PL
LESZEK KRZYWICKI PL ELMAR TEAM
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS
PIOTR MAŁECKI PL PKK BARYCZANIE MILICZ
MAREK MARZEC PL
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM
JERZY ROSA PL BIKE ATELIER TEAM
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 721
GRZEGORZ SKOWRON PL
PIOTR WRONA PL ROAD MARATON TEAM 720
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 12 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-79)
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL ROAD MARATON TEAM
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
SZYMON KOGUT PL
LESLAW KOMISARUK PL
MAREK PÓŁCHŁOPEK PL ROAD MARATON TEAM 724
KAZIMIERZ ROJEK PL VERGE ESKA TEAM
HENRYK TORBUS PL TAMA POLSKA
SŁAWOMIR WARACH PL
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 8 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 61 (Opłaconych: 0)