Zduńska Wola - wyścig kolarski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
SYLWIA GAJDKA Tak PL PTC ALPINA PABIANICE 23
TAISA GAWROŃSKA PL LUKS DIESEL TRUCK STRYKÓW 33
IZABELA SIKORA PL HIGH5 POLSKA
MARTA SOKOŁOWSKA PL PTC ALPINA PABIANICE 20
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
RENATA GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 186
JUSTYNA KOGUT PL PENTEL 154
AGATA MADEJ PL 283
SYLWIA SZAFRANIEC PL TREK - VELONEWS.PL 178
MAŁGORZATA ZIMNICKA PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 149
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 1)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
AGNIESZKA KERTH PL BIKE ATELIER TEAM
ANNA MADEJ Tak PL 281
MARZENA RATAJCZYK PL 322
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 1)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 323
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
DAWID DORDAŃSKI PL 334
TORNIKE KHABAZI PL NATIONAL GEORGIAN TEAM 337
DAVIT MARSHANIA PL NATIONAL GEORGIAN TEAM 338
AVTANDIL PIRANIHVILI PL NATIONAL GEORGIAN TEAM 335
SABA ROSTIASHVILI PL NATIONAL GEORGIAN TEAM 336
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
KRZYSZTOF BADURA Tak PL SII CYCLING TEAM 38
MARCIN BARTOLEWSKI PL 62
MICHAŁ BESTWINA Tak PL ROGELLI TEAM 30
MAREK BEŚKA PL 45
PATRYK DOMAGAŁA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 71
MARCIN DUSZA PL PELETON 13
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 32
PIOTR JEŻEWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM 31
PAWEŁ KAZANOWSKI PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 59
MATEUSZ KĄDZIELA Tak PL SII CYCLING TEAM 34
ADAM KRĄŻYŃSKI PL
ADRIAN KUSZ Tak PL SII CYCLING TEAM 37
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL DAR-BUD TEAM
MATEUSZ LASZCZYK PL AGROCHESTTEAM 46
WOJCIECH MATLAK PL 35
ŁUKASZ MATUSIAK PL GATTA BIKE-RS 27
DAMIAN MICHALSKI PL OTR INTERKOL 14
DAMIAN MIELA PL STREFASPORTU.PL MW INVEST 12
ERWIN MISZTELA PL 67
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 2
SŁAWOMIR PALA PL 26
ŁUKASZ PAWŁOSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 47
MATEUSZ PORĘBA PL GATTA BIKE-RS 63
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO 61
SŁAWOMIR SIERADZKI Tak PL TRIATHLON CLUB WROCŁAW 52
KRZYSZTOF SIKORA PL GATTA BIKE-RS
ADAM SKOWROŃSKI PL PELETON 11
PAWEŁ SZYKTANC PL PTC ALPINA PABIANICE 22
PAWEŁ WASIŃSKI PL STREFASPORTU.PL MW INVEST
KAMIL WIĘCKOWSKI PL
DAWID WRZASZCZ PL 324
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 31 (Opłaconych: 7)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
EDUARD ALICKUN LT DAR-BUD TEAM 177
KRZYSZTOF ARSENIUK PL 171
PIOTR BARCZYK PL 192
ŁUKASZ BOLONEK PL 181
TOMASZ CICHOCKI PL 148
MICHAŁ CIERPIK Tak PL CART-PACK TEAM 142
TOMASZ CZECHOWSKI PL GATTA BIKE-RS
PRZEMYSŁAW CZUGA PL KOLMARKA 179
TOMASZ DĄBEK PL 139
ADAM DOBOSZ Tak PL TRIATHLON CLUB WROCŁAW 333
PAWEŁ DOMAGALSKI Tak PL
TOMASZ GAJAK PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 195
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 185
DARIUSZ GLOWCZYK PL
PRZEMYSŁAW GÓRAK PL PM RIDER TEAM 175
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 184
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS 145
PAWEŁ HEŚ Tak PL TRIATHLON CLUB WROCŁAW 332
RAFAŁ JAGIELNICKI PL CYKLOOPOLE
ADRIAN JUREK PL 146
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 135
ROMAN KACZMARCZYK PL
ADRIAN KAPCIAK PL
IGOR KAŹMIERCZAK PL PM RIDER TEAM
PIOTR KIEŁKOWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM 167
WOJCIECH KLUK PL 194
MIROSŁAW KOŁACKI Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 188
ROBERT KONIECZNY PL 137
MARCIN KOPKA PL 328
MARCIN KORZENIOWSKI PL MAX-FLIZ KRAKÓW 182
ADAM KOWALSKI PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 202
MARIUSZ LESZCZYNSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 173
PIOTR LIS PL SPORTIMED
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
ŁUKASZ MICHALAK PL GATTA BIKE-RS 138
MICHAŁ NABIAŁEK PL 196
MICHAŁ OLEJNIK PL PTC ALPINA PABIANICE 153
RAFAŁ OLEŚ PL TEAM HUROM 140
DOMINIK OMIOTEK PL GATTA BIKE-RS 159
RAFAŁ OWCZAREK PL PTC ALPINA PABIANICE 158
ŁUKASZ PELKA Tak PL SII CYCLING TEAM 172
MARCIN PORĘBA PL GATTA BIKE-RS 197
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK TEAM 144
TOMEK SIEMIŃSKI PL MANUFAKTURA MOCY
ADAM SKOLIMOWSKI PL KK CYKLON WARSZAWA 201
TOMASZ SORBIAN PL PM RIDER TEAM 143
PAWEŁ STASIAK PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 176
ŁUKASZ STASZKO PL MAXXBIKE TEAM 152
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS 180
SEBASTIAN SURMACZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 203
SYLWESTER SZULC PL PTC ALPINA PABIANICE 157
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 170
MACIEJ ŚWIT PL GATTA BIKE-RS 136
WOJTEK WARDZIAK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 169
WOJCIECH WARZYŃSKI PL 164
KRZYSZTOF WOLSKI PL PELETON 141
PRZEMYSŁAW WRÓBLEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 174
JĘDRZEJ ZAORSKI PL PTC ALPINA PABIANICE 156
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 59 (Opłaconych: 14)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
ERNEST ADAMCZYK PL 72
KAROL ANDERKO PL JAFI SPORT BIKE TEAM 29
PRZEMYSŁAW BIENIAS PL 10
MICHAŁ BIŃCZAK PL 43
MACIEJ BŁAŻEJEJWSKI PL GATTA BIKE-RS 1
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL OTR INTERKOL
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 68
DANIEL CHĄDZYŃSKI PL DANIELO SPORTSWEAR DWÓJKA STRYKÓW 39
DANIEL DUŚKO Tak PL 7
JAROSŁAW FAFUŁA Tak PL
MACIEJ GIEŁZAK PL 9
SŁAWOMIR GRZESIAK PL GATTA BIKE-RS 21
PIOTR GUTEK PL MAYDAY TEAM LUBLIN 55
ADRIAN JACH PL 28
MAREK KALITA PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 66
PAWEŁ KAŁUSZKA PL GATTA BIKE-RS 5
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 15
VOLODYMIR KLEKOTSUK PL 60
MARCIN KNAPCZYK Tak PL 6
GRZEGORZ KREJNER PL 57
DARIUSZ ŁABIAK PL STREFASPORTU.PL MW INVEST
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 44
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 56
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK TEAM
ALBERT MICNAS PL K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM
KRZYSZTOF MISZTELA PL 51
PIOTR OLSZAK Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 50
DARIUSZ OSTROWSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL
KRZYSZTOF PAWLIK PL GATTA BIKE-RS 321
MARIUSZ PIASECKI PL GATTA BIKE-RS 54
MAREK PIERÓG PL
DANIEL PIETRZAK PL 42
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS 24
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA
MAREK PROCAJŁO PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 58
TOMASZ PRUBAN PL DARIO TEAM RADOMSKO 4
PIOTR PRZYBYLSKI PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 65
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 69
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA
PAWEŁ PYZIK PL 53
SEBASTIAN RUBIN PL 64
PAWEŁ RYCHLICKI PL MERX TEAM WĄGROWIEC
ALEKSANDER SAMOFAŁ PL WKK WROCŁAW
BOGUMIŁ SOIŃSKI PL 327
PIOTR STANISZEWSKI PL BIKEHEAD
GRZEGORZ STOLAREK PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 330
DANIEL SUMARA PL GATTA BIKE-RS 3
PIOTR SZAFRANIEC PL TREK - VELONEWS.PL 40
DARIUSZ SZAFRAŃSKI PL
MAREK SZYMAŃSKI PL
PAWEŁ SZYMAŃSKI PL KTC KIELCE
ANDRZEJ ŚLEDZIONA PL KS SCOUT CZĘSTOCHOWA 25
MIROSŁAW TOKARZ PL
TOMASZ WALASIK PL
MACIEJ WILKOWIECKI PL GUCWA VELO TRAINER
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 70
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 56 (Opłaconych: 9)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM
WOJCIECH BARTOLEWSKI PL 191
DARIUSZ BORUCZKOWSKI PL
TADEUSZ BYCZKOWSKI PL GVT 193
PAWEŁ CHAMCZYK PL
PIOTR CHOJECKI PL 326
ZBIGNIEW CZACHURA PL TWOJA MERIDA IMIELIN
GRZEGORZ CZECHOWICZ PL KTK KALISZ 325
MAREK DOBROWOLSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 204
PIOTR DRELA PL ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
ZBIGNIEW FAL PL
WOJCIECH JANICZEK Tak PL 161
ANDRZEJ KASPRZYK PL TWOMARK TEAM
CZESŁAW KĘDROŃ Tak PL 151
WOJCIECH KRAUZE PL 190
LESZEK KRZYWICKI PL ELMAR TEAM 163
DARIUSZ LEDUCHOWSKI PL 187
DARIUSZ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 205
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 198
MAREK MARZEC Tak PL 168
MIROSŁAW MAZUROWSKI PL JF DUET GOLENIÓW 165
ZBIGNIEW NOWAK PL CALISIA 1974
STANISŁAW OKOŃSKI PL 150
PIOTR PAWŁOWSKI Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 183
JERZY PIERZCHALSKI PL PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM 155
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 206
JERZY ROSIK PL 162
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 147
PIOTR SIEBERT PL MERX TEAM WĄGROWIEC
DARIUSZ SIEWIER PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 200
JERZY SIKORA Tak PL TRIATHLON CLUB WROCŁAW 329
JACEK SZARY PL UKKS IMIELIN TEAM
STANISLAW SZCZESNY PL
DARIUSZ SZULGO PL 166
LESZEK TRACZYK Tak PL 199
ADAM WOLAŃSKI PL 160
TOMASZ WOŁODŹKO PL ESKA TEAM 189
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 38 (Opłaconych: 10)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-90)
JERZY BYLICKI PL WŁÓKNIARZ 331
JANUSZ CZAJKA PL
JERZY DRZEWIECKI Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 48
WACŁAW FABIJANOWSKI Tak PL 134
JAN KAPUŚCIK PL 36
RYSZARD KOŁACKI Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 49
JÓZEF KOSIEC Tak PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 19
ZYGMUNT ŁÓJ PL
TADEUSZ MACIEJCZYK PL
LECHOSŁAW MICHALAK PL GKK OPTY MAZOWSZE 8
RADOSŁAW MYSZKOWSKI Tak PL 131
JERZY PODGÓRSKI PL 282
MAREK PÓŁCHŁOPEK PL 16
KAZIMIERZ ROJEK PL ESKA TEAM 41
RYSZARD ŚMIGLEWICZ Tak PL 18
HENRYK TORBUS Tak PL 132
MARIAN WAWSZKIEWICZ PL 17
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 17 (Opłaconych: 7)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 219 (Opłaconych: 51)