Żmigród - czasówka indywidualna: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
NATALIA RAU PL 197
DARIA SKRZYPEK PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR/CITYZEN 194
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
DOROTA JANUSZ PL ROMET FACTORY TEAM
PAULINA JEDLIŃSKA PL MAMY-BIEGAMY KIELCE 179
AGATA MADEJ PL FABRYKA MAZAKÓW
ZOFIA PĘKOWSKA PL 134
MALWINA PILARSKA PL LUKS DIESEL TRUCK STRYKÓW 208
MAŁGORZATA ZIMNICKA PL HUZAR BIKE ACADEMY 167
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
DOROTA ANDRZEJEWSKA PL -
AGNIESZKA KERTH PL BIKE ATELIER TEAM 162
ANNA MADEJ PL ROAD MARATON TEAM 124
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
KRYSTYNA MUSIELAK PL 221
ANNA WRONA PL ROAD MARATON TEAM 722
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 2 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
DOMINIK JANECZKO PL PM RIDER TEAM 153
JACEK KADUK PL 122
GRACJAN MARKOWSKI PL 136
JAKUB PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
DAWID SZLACHTA PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 211
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
PIOTR KUKLA PL JAS-KÓŁKA 159
WOJCIECH MATLAK PL POLART NUTRAXX SMP TEAM
PATRYK MATUSZAK PL 185
PRZEMYSŁAW MOCEK PL BIKE SERWIS SCOTT TEAM 199
MARCIN ROBAKOWSKI PL 182
ADRIAN SEKUŁA PL RGK RACING TEAM
ROBERT SITARZ PL 128
SZYMON SZPIECH PL FENIX TYCHY
PIOTR SZUMILAS PL 198
JAKUB ŚLĄSKI PL 150
MICHAŁ WIECZORKOWSKI PL 217
WOJCIECH ZIELIŃSKI PL 104
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 12 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
PRZEMYSŁAW BARTECKI PL RED-BLUE TEAM 110
ŁUKASZ BRZEZIŃSKI PL FUJITSU ŁÓDŹ TEAM
ADAM CIERNIAK PL FTI RACING TEAM 204
TOMASZ CZECHOWSKI PL GATTA BIKE-RS
KONRAD DZIERŻANOWSKI PL 137
ADAM KACZMAREK PL RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM 196
WOJCIECH KAMIŃSKI PL 170
MARCIN KAPAŁA PL ROAD BIKERS POZNAŃ 212
MACIEJ KLAJNA PL
ARTUR KOZAL PL FTI RACING TEAM 205
ADAM KRUPA PL 152
KRZYSZTOF KRZEMIŃSKI PL 101
LUKASZ MARKOWSKI PL
PIOTR MUĆKO PL 129
KRZYSZTOF PAMUŁA PL 178
ŁUKASZ PIKOSZ PL 180
PRZEMYSŁAW PIOTROWSKI PL
TOMASZ PŁÓCIENNIK PL LKK WULKAN LEGNICA
PIOTR SITARZ PL WKK WROCŁAW 127
GRZEGORZ SITEK PL 114
JACEK SWĘDROWSKI PL JACACOACH
KRZYSZTOF WEBERBAUER Tak PL SUPREME STYLE MATES 100
TOMASZ ZDRZAŁKA PL 177
ROBERT ŻMUDZIN PL FTI RACING TEAM 188
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 24 (Opłaconych: 1)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
LUKASZ ANDRZEJEWSKI PL FTI RACING TEAM 214
ROBERT BACHMATIUK DE
JACEK BARTECKI PL RED-BLUE TEAM 109
MARCIN BARTOSZEWSKI PL 158
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL OTR INTERKOL
SLAWOMIR BOGUSZ PL SKU TEAM 148
ARTUR BORATYN PL BIKE ATELIER TEAM 163
KRZYSZTOF DĄBKOWSKI PL 184
ROBERT GAWRON PL 121
DARIUSZ GRELOWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 87
SŁAWOMIR GRZESIAK PL GATTA BIKE-RS
PIOTR HOŁDA PL WALCZ JAK MIMI! 191
KAROL IDZIK PL 222
ZBIGNIEW KACZMAREK PL
PIOTR KADUK PL 123
PAWEŁ KAŁUSZKA PL GATTA BIKE-RS 111
RAFAŁ KOWALSKI PL CICLISMO WROCLAW 206
ROBERT MACIĄG PL 168
TOMASZ MAJCHER PL FENIX TYCHY
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
ROBERT MARZEC PL 118
SŁAWOMIR MATLĘGA PL ZARĘBSKI TEAM 133
KRZYSZTOF MATULA PL BLACK HORSE TEAM 126
DAREK MAZURKIEWICZ PL 193
MARIUSZ PIASECKI PL GATTA BIKE-RS 195
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA 160
KACPER SOWIŃSKI PL SKU TEAM 202
ADAM TYBOROWSKI PL
ERIC VISENTIN FR
RAFAL WIATRAK PL LKK WULKAN LEGNICA
SEBASTIAN WOJCIECHOWSKI PL 144
GRZEGORZ WOŁODKO PL 209
PRZEMEK ZAWADA PL QUEST ROAD 187
MAREK ŻELAZNY PL HUZAR BIKE ACADEMY
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 34 (Opłaconych: 1)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
PAWEŁ DRAB PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 120
PAWEŁ DUDZIAK PL UKS GOLINA WIELKA
ZBIGNIEW FAL PL SARONI-JAGU TEAM
ANDRZEJ KASPRZYK PL TWOMARK TEAM 125
LESZEK KRZYWICKI PL ELMAR TEAM
DANIEL LINDNER PL GILICKI BIKE
PIOTR ŁABUDA PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 201
JACEK ŁUCZKIEWICZ PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 140
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS
STANISŁAW MAŚLAK PL 149
JERZY PIERZCHALSKI PL PIERZCHALSKI CYCLING TEAM 207
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM
STANISŁAW PSIUCH PL 106
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 721
SEBASTIAN ŚLEDZIK PL DT4YOU.COM 113
LESZEK TRACZYK PL SZMYD COACHING TEAM 176
GODZISŁAW WIECZORKOWSKI PL 216
MIROSŁAW WOSIK PL 107
PIOTR WRONA PL ROAD MARATON TEAM 720
PIOTR ZAJĄC PL QUEST ROAD 213
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 20 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-99)
WITOLD BALA PL KB SUKCES ŻMIGRÓD 119
WACŁAW BYCZKOWSKI PL ROAD MARATON TEAM 151
JAN CEGLAREK PL SZMYD COACHING TEAM 444
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
PIOTR DANAJ PL CCC 154
ZDZISŁAW KRAWIEC PL GTC GRACZE 105
RYSZARD KRUSZELNICKI PL 145
JAN KRZESAK PL 173
GRZEGORZ KUMISZCZO PL 215
BOGDAN MAJCHRZAK PL 103
ZYGMUNT PFEIFER PL 141
KAZIMIERZ PIKSA PL TEAM BRZEG
MAREK PÓŁCHŁOPEK PL ROAD MARATON TEAM 724
RYSZARD RAWSKI PL 161
ZDZISŁAW RUDNICKI PL 108
ALFRED SONDEL PL 155
LEON STOJKA PL 102
MIECZYSŁAW STRZELEC PL 143
ZBIGNIEW SZCZĘSNY PL RAWEX ENERGY SAVING 138
RYSZARD ŚLEBODA PL 131
ROMAN TOMASZEWSKI PL 115
JÓZEF ZALEWSKI PL 130
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 22 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 130 (Opłaconych: 2)