Żmigród - jazda indywidualna na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat (kobiety, wiek: 15-29)
KAJA KULCZYCKA PL 119
KATARZYNA NIEDZIELSKA PL LITWIN TRIATHLON TEAM 101
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat (kobiety, wiek: 30-39)
RENATA GLAZER PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 100
JUSTYNA KOGUT PL PENTEL 67
KATARZYNA ORŁOWSKA PL ROGELLI TEAM 65
ZOFIA PĘKOWSKA PL 74
KRYSTYNA SABAJ PL CYKLOOPOLE 48
KAMILA WOŹNIAK PL SCT WROCŁAW
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat (kobiety, wiek: 40-49)
AGNIESZKA KERTH PL BIKE ATELIER TEAM 86
ANNA MADEJ PL ROAD MARATON TEAM 52
JUSTYNA MROCZKOWSKA PL KS LECHIA PIECHOWICE 77
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50+ (kobiety, wiek: 50-79)
ANNA WRONA PL ROAD MARATON TEAM 49
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat (mężczyźni, wiek: 15-18)
DOMINIK DWORNIK PL ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH ZAP OSTRÓW WIELKOPOLSKI 96
DOMINIK JANECZKO PL PELETON BIKE TEAM 109
JAKUB LITWINOWICZ PL OŚ RACING TEAM
MICHAŁ NOWAKOWSKI PL ZSBE OSTRÓW WIELKOPOLSKI 98
JAKUB PASEK PL PELETON BIKE TEAM 108
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat (mężczyźni, wiek: 19-29)
SEBASTIAN ADAMCZEWSKI PL 30
MICHAŁ BESTWINA PL ROGELLI TEAM 63
MICHAŁ BUDZANOWSKI PL 12
JAKUB CHRUŚCIŃSKI PL
MICHAŁ KACPRZAK PL 29
WOJCIECH MATLAK PL POLART NUTRAXX TEAM 90
MARIUSZ OCHAŁEK PL 13
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS
BARTŁOMIEJ PASEK PL PELETON BIKE TEAM 107
PRZEMYSŁAW ROKOSZ PL 59
ROBERT SITARZ PL WKK WROCŁAW 5
PAWEŁ SZLĘK PL PM RIDER TEAM 110
ROBERT WILKOWIECKI PL GVT BMC TRIATHLON TEAM 72
BARTOSZ ZAJĄC PL QUEST ROAD 84
ROBERT ŻMUDZIN PL FTI RACING TEAM 117
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 15 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 lat (mężczyźni, wiek: 30-39)
EDUARD ALICKUN LT DAR-BUD TEAM 125
MICHAŁ BARTOSIEWICZ PL
TOMASZ BRZYCHCZY PL
BARTŁOMIEJ BUCZEK PL
MACIEJ BUKOWY PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
TOMASZ CZECHOWSKI PL GATTA BIKE-RS
JAKUB CZWOJDA PL FTI RACING TEAM
MAREK FIKUS PL TWOMARK TEAM 37
MACIEJ GIL PL
TOMASZ GLAZER PL AGREGATY EPS SYSTEM 99
JAKUB GOSPODARCZYK PL 89
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS
SEBASTIAN HAMERSKI PL
BARTOSZ JĘDRZEJCZYK PL GVT
DOMINIK KAPUSTA PL GATTA BIKE-RS 11
JAROSŁAW KOSIŃSKI PL SCT WROCŁAW 91
ARTUR KOZAL PL 79
JAROSŁAW KUŚKA PL MIKESZ TEAM/KM PSP RYBNIK
MICHAŁ LEWALD PL CYKLOOPOLE
ŁUKASZ ŁOPUSZYŃSKI PL ACER
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI
MAREK MALEC PL
TOMASZ MATUSZCZAK PL
ŁUKASZ OLACZEK PL 93
ŁUKASZ PIKOSZ PL FTI RACING TEAM 78
PAWEŁ PIRÓG PL HUZAR BIKE ACADEMY 1
DAMIAN RYBARCZYK PL TWOMARK TEAM 24
MARIUSZ SCHNELLA PL CYKLOOPOLE 113
PIOTR SITARZ PL WKK WROCŁAW 4
RAFAŁ SKOWROŃSKI PL 18
TOMASZ SORBIAN PL PM RIDER TEAM 111
MICHAŁ SZOPA PL
MICHAŁ ŚRODA PL TRIATHLON MIETKÓW TEAM
ADAM WAWOCZNY PL BIKERSHOP RACING TEAM
MARIAN WIEWIÓR PL ELMAR TEAM 2
MAREK WOJNAROWSKI PL VELOART CYCLING CLUB 106
ŁUKASZ WOŹNIAK PL SCT WROCŁAW
PIOTR ZACHOSZCZ PL
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 38 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 lat (mężczyźni, wiek: 40-49)
ARTUR BORATYN PL BIKE ATELIER TEAM 87
PRZEMEK DAROWSKI PL POL-MIEDŹ TRANS LUBIN 34
SŁAWOMIR FRĄCKOWIAK PL PTC POZNAŃ
NORBERT FRYZIEL PL 88
GRZEGORZ GOLONKO PL RETRO BIKEACADEMY.PL TEAM 85
SŁAWOMIR GRZESIAK PL GATTA BIKE-RS 68
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
RAFAŁ KUCZMARZ PL SZERSZENIE TRZEBNICA 122
MAREK KURLETO PL DAMECH KURLETO 105
DARIUSZ MACIEJEWSKI PL 45
TOMASZ MAJCHER PL FENIX TYCHY 114
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 42
PRZEMYSŁAW MARCINKOWSKI PL
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK TEAM 23
ALBERT MICNAS PL K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM
MAREK MYŚLIWIEC PL 21
MARIUSZ PIASECKI PL GATTA BIKE-RS 92
KRYSTIAN RADKO PL GVT 102
MACIEJ WILKOWIECKI PL GUCWA VELO TRAINER 69
ROMAN WOŹNIAK PL GVT
MIROSŁAW WÓJCIAK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 66
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 21 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 lat (mężczyźni, wiek: 50-59)
TADEUSZ BYCZKOWSKI PL GVT 115
PAWEŁ DRAB PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 47
LECH ERGANG PL
ZBIGNIEW FAL PL SARONI-JAGU TEAM 112
RAFAŁ JURKOWLANIEC PL
ALIAKSANDR KALODZITSA PL 14
MAREK KAMIŃSKI PL TWOMARK TEAM 94
ANDRZEJ KASPRZYK PL TWOMARK TEAM 35
KRZYSZTOF KRUPA PL GVT
LESZEK KRZYWICKI PL ELMAR TEAM 54
DARIUSZ KULCZYCKI PL 120
MAREK LECHOWSKI PL ESKA TEAM 32
PIOTR LEPKA PL KS LECHIA PIECHOWICE 75
PIOTR ŁABUDA PL RYCERZE ROLANDA 17
JACEK ŁUCZKIEWICZ PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 46
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 43
ROBERT OWSIANNY PL
ANDRZEJ PANKOWSKI PL
JERZY PIERZCHALSKI PL PIERZCHALSKI CYCLING TEAM 121
JAN PILCH PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM 82
STANISŁAW PSIUCH PL 19
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 51
DARIUSZ SZWEJ PL CYKLOOPOLE
LESZEK TRACZYK PL 124
MIROSŁAW MAREK WOSIK PL 20
PIOTR WRONA PL ROAD MARATON TEAM 53
DARIUSZ WYLĘŻEK PL
PIOTR ZAJĄC PL QUEST ROAD 83
EMIL ŻYSZKOWSKI PL
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 30 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+ (mężczyźni, wiek: 60-89)
MARIAN BŁOŃSKI PL KB SUKCES ŻMIGRÓD
STANISŁAW BURKOWSKI PL KB SUKCES ŻMIGRÓD 22
WACŁAW BYCZKOWSKI PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 39
JANUSZ CZAJKA PL
JAN CZAPLIŃSKI PL 15
PIOTR DANAJ PL CCC 80
RYSZARD GREMPKA PL 56
FRANCISZEK JOWIK PL DELTA TECH CYKLO TEAM ŚWIDNICA 33
JAN KAPUŚCIK PL
ANDRZEJ KOŁODZIEJ PL 9
JÓZEF KOSIEC PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY
ZDZISŁAW KRAWIEC PL GTC GRACZE 26
JAN KRZESAK PL KB SUKCES ŻMIGRÓD 25
EDWARD LASCIOLI PL 7
TADEUSZ MACIEJCZYK PL 60
BOGDAN MAJCHRZAK PL 8
JÓZEF MISIAK PL RYCERZE ROLANDA 44
CZESLAW MOTYL PL 16
MAREK PÓŁCHŁOPEK PL 61
RYSZARD RAWSKI PL RAWEX ENERGY SAVING
ALFRED SONDEL PL 41
LEON STOIKA PL 27
MIECZYSŁAW STRZELEC PL 55
ZBIGNIEW SZCZĘSNY PL RAWEX ENERGY SAVING 38
RYSZARD ŚLEBODA PL 50
RYSZARD WRONA PL 36
JÓZEF ZALEWSKI PL 116
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 27 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 148 (Opłaconych: 0)