Żmigród - jazda parami na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety(1988-1998) (kobiety, wiek: 15-29)
ANGELIKA GRABIEC PL JAS-KÓŁKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 1 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety(1978-1987) (kobiety, wiek: 30-39)
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 0
K3 - Kobiety(1968-1977) (kobiety, wiek: 40-49)
AGNIESZKA RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 1 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety(1967-1900 (kobiety, wiek: 50-99)
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 0
M - Mężczyźni 1999-2002 (mężczyźni, wiek: 15-18)
DOMINIK JANECZKO PL RACK BIKE TEAM
DAWID SZLACHTA PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 2 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 1988-1998 (mężczyźni, wiek: 19-29)
MICHAŁ BESTWINA PL ROGELLI TEAM
ADRIAN JUSZCZAK Tak PL
MICHAŁ MICHALSKI PL OTR INTERKOL
PRZEMYSŁAW MOCEK PL
BARTŁOMIEJ PASEK PL RACK BIKE TEAM
PAWEŁ SZLĘK PL PM RIDER TEAM
SZYMON TOPOREK Tak PL FABRYKA TRIATHLONU
BARTOSZ ZAJĄC PL QUEST ROAD
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 8 (Opłaconych: 2)
B - Mężczyźni 1978-1987 (mężczyźni, wiek: 30-39)
TOMASZ CZECHOWSKI PL GATTA BIKE-RS
JAKUB CZWOJDA PL FTI RACING TEAM
MAREK FIKUS PL
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS
WOJTEK JASTRZĘBSKI Tak PL FABRYKA TRIATHLONU
RADOSŁAW KOSICKI PL
ADAM KRUPA PL
LEOPOLD LASKOWSKI PL FTI RACING TEAM
STANISŁAW MICHALSKI PL FTI RACING TEAM
MICHAŁ NOWOK PL JAFI SPORT BIKE TEAM
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK TEAM
WOJTEK WARDZIAK PL JAFI SPORT BIKE TEAM
RAFAŁ WROŻYNA PL JAFI SPORT BIKE TEAM
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 14 (Opłaconych: 2)
C - Mężczyźni 1968-1977 (mężczyźni, wiek: 40-49)
KAROL ANDERKO PL JAFI SPORT BIKE TEAM
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL OTR INTERKOL
ROBERT GÓRAL PL
SŁAWOMIR GRZESIAK PL GATTA BIKE-RS
WIESŁAW HAMEL PL CICLISMO WROCLAW
DAMIAN KAJFASZ PL
PAWEŁ KIMBORT PL
MARCIN KLIMCZAK PL TRIATHLON MIETKÓW TEAM
MARIUSZ KOWALCZYK PL
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM
ROBERT MACIĄG Tak PL BIKESYSTEM - JAFI SPORT BIKE TEAM
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA
ARTUR PATEREK Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
MARIUSZ PIASECKI PL GATTA BIKE-RS
REMIGIUSZ ROLSKI PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
DOMINIK RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA
TOMASZ TOMCZAK PL
SŁAWOMIR WĄGROWSKI Tak PL
ŁUKASZ ZAGAŁA PL WAY2CHAMP
JAROSŁAW ZYGMĄT PL ROWER WRONA
MAREK ŻELAZNY PL HUZAR BIKE ACADEMY
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 22 (Opłaconych: 3)
D - Mężczyźni 1958-1967 (mężczyźni, wiek: 50-59)
ALIAKSANDR KALODZITSA PL TEAM HUROM
ANDRZEJ KASPRZYK PL TWOMARK TEAM
KRZYSZTOF KRUPA PL GVT
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS
EUGENIUSZ MAŁYJUREK PL JAS-KÓŁKA
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM
PIOTR ZAJĄC PL QUEST ROAD
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 7 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 1957 i starsi (mężczyźni, wiek: 60-99)
JANUSZ CZAJKA PL
KAZIMIERZ PIKSA PL TEAM BRZEG
RYSZARD RAWSKI PL RAWEX ENERGY SAVING
MAREK ZDANOWICZ PL KOLMARKA
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 4 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 59 (Opłaconych: 7)